Борисов ще се срещне с премиера на Япония

  • 14 януари 2018 08:14

  • 1680
  • 31
Борисов ще се срещне с премиера на Япония
©

Министър-председателят Бойко БорисовБойко Борисов Бойко Методиев Борисов е министър-председател на Република България. Роден е на 13 юни 1959 г ще се срещне днес с премиера на Япония Шиндзо Абе, който е на официално посещение у нас. Японската страна ще бъде запозната с приоритетите на Българското председателство на Европейския съюз.

Сред темите на срещата са и задълбочаването на търговско-икономическото партньорство между България и Япония, с акцент върху увеличаването на българския износ, както и възможностите за привличане на японски инвестиции и технологии.

Последвайте канала на

Нора Виткова
1680 31

Свързани новини

Коментари 31

Добави коментар

2018.01.19 | 09:19

30
Изтребвал тоя Банкянски пръч на някого, да си клечи в магнолиите седесарска тъпа Тиква.
Демократ

2018.01.19 | 09:19

31
Той ще стои там където народа го постави. А ти трол червен ще си умреш от злоба. Имайки впредвид сегашната политическа класа в БГ определено си струва да гласуваш за ПП ГЕРБ, която единствена не обещава чудеса и определено си изпълнява обещанията :)))
Демократ

2018.01.19 | 09:19

29
Чудно ако Борисов се среща със световни лидери, Курнелия с кой ли се среща и дали ходи на на Пешо Сумсиота който го гласяха за младежкото БСП ?! :)))
БОЙКО Е ЛЪВ БАЛКАНСКИ А радев ПУНДЮ СЕЛСКИ

2018.01.19 | 09:19

28
БОЙКО ГЕНЕРАЛЕ ТИ СИ БАЛКАНСКИЯ ЛЪВ НО СЕГА МАЙ СИ СВЕТОВНИЯ ЛЪВ ПОКЛОН ГЕНЕРАЛЕ БЪЛГАРИЯ Е СЪС ТЕБ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
БОЙКО Е ЛЪВ БАЛКАНСКИ А радев ПУНДЮ СЕЛСКИ

2018.01.19 | 09:19

27
БОЙКО ГЕНЕРАЛЕ ТИ СИ БАЛКАНСКИЯ ЛЪВ НО СЕГА МАЙ СИ СВЕТОВНИЯ ЛЪВ ПОКЛОН ГЕНЕРАЛЕ БЪЛГАРИЯ Е СЪС ТЕБ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
БОЙКО Е ЛЪВ БАЛКАНСКИ А радев ПУНДЮ СЕЛСКИ

2018.01.19 | 09:19

26
БОЙКО ГЕНЕРАЛЕ ТИ СИ БАЛКАНСКИЯ ЛЪВ НО СЕГА МАЙ СИ СВЕТОВНИЯ ЛЪВ ПОКЛОН ГЕНЕРАЛЕ БЪЛГАРИЯ Е СЪС ТЕБ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
БОЙКО Е ЛЪВ БАЛКАНСКИ А радев ПУНДЮ СЕЛСКИ

2018.01.19 | 09:19

25
БОЙКО ГЕНЕРАЛЕ ТИ СИ БАЛКАНСКИЯ ЛЪВ НО СЕГА МАЙ СИ СВЕТОВНИЯ ЛЪВ ПОКЛОН ГЕНЕРАЛЕ БЪЛГАРИЯ Е СЪС ТЕБ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
БОЙКО Е ЛЪВ БАЛКАНСКИ А радев ПУНДЮ СЕЛСКИ

2018.01.19 | 09:19

24
БОЙКО ГЕНЕРАЛЕ ТИ СИ БАЛКАНСКИЯ ЛЪВ НО СЕГА МАЙ СИ СВЕТОВНИЯ ЛЪВ ПОКЛОН ГЕНЕРАЛЕ БЪЛГАРИЯ Е СЪС ТЕБ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
БОЙКО Е ЛЪВ БАЛКАНСКИ А радев ПУНДЮ СЕЛСКИ

2018.01.19 | 09:19

23
БОЙКО ГЕНЕРАЛЕ ТИ СИ БАЛКАНСКИЯ ЛЪВ НО СЕГА МАЙ СИ СВЕТОВНИЯ ЛЪВ ПОКЛОН ГЕНЕРАЛЕ БЪЛГАРИЯ Е СЪС ТЕБ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Народа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2018.01.19 | 09:18

22
Бойко Бойко Бойко със теб сме винаги
дуци

2018.01.19 | 09:18

20
ама гУлям праз , японски премиер повече няма и да помисли да стъпи в такава страна !
Демократ

2018.01.19 | 09:18

21
Само дето Японският премиер уважава Бойко Борисов и това самият той го каза, а ти си плямпай глупости на червените тролове друго не им остава :)))