Путин: Армията да нарасне на 1, 9 млн. души

  • 17 ноември 2017 14:25

  • 8356
  • 18
Путин: Армията да нарасне на 1, 9 млн. души
© gettyimages (архив)

В руската армия ще служат 1 902 758 души. Такъв указ подписа президентът на страната и върховен главнокомандващ Владимир ПутинВладимир ПутинВладимир Путин - руски политик. Роден на 7 октомври 1952 г. в Ленинград, сега Санкт-Петербург. През 1975, предаде ТАСС.

Постановявам във въоръжените сили на Руската федерация да бъдат зачислени 1 902 758 души, се посочва в документа.

С указа си от днес Путин обезсили подобен документ от юни 2016 г. Тогава броят на военнослужещите бе определен на около 1,8 млн. души, допълни ТАСС.

Последвайте канала на

Валери Зайцев
8356 18

Свързани новини

Коментари 18

Добави коментар
СЛАВА НА САЩ ЧЕ НИ ОСВОБОДИХА ОТ сесесре !!!!!!!!!

2018.02.20 | 13:12

18
И ПЕТ МИЛИОНА ДА НАПРАВИШ ПРОСКУБАНАТА ТИ ПИЯНА АРМИЯ ПАК САЩ ЩЕ ТИ ИБЪТ МАЙКАТА ПРОСТА ОСКУБАНА хохохохохоххохохохохохохохохохохохоххо
БЪЛГАРИТЕ РАБОТЯТ НА ЗАПАД НЕ ВЪВ руска КОЧИНА

2018.02.20 | 13:12

17
НА ГОЛ ТОМБАК ЧИФТЕ ПИЩОВИ МАМА ТИ ДА ИБА ГЛАДНА ПРОСТА
ОТ москвича МЕРЦЕДЕС НЕ СТАВА рубладжий ПЕДАЛИ

2018.02.20 | 13:11

16
хохохохохохохохохохо ВИДЯЛА ЖАБАТА ЧЕ ПОДКОВАВАТ КОНЯ И ТЯ ВДИГНАЛА КРАК
руската КОЧИНА ВРАГ ЗА БЪЛГАРИЯ ФАКТ НЕОСПОРИМ

2018.02.20 | 13:11

14
НАРОДА МУ ГЛАДУВА ТОЙ БОКЛУКА АРМИЯ МИ ПРАВИ
избий си го от кухата лейка

2018.02.20 | 13:11

15
народа изобщо не гладува, гладуващите са в америка
БЪЛГАРИТЕ РАБОТЯТ НА ЗАПАД НЕ ВЪВ руска КОЧИНА

2018.02.20 | 13:11

13
ПРИ БЪДЕЩА ВОЙНА ЗАПАДА ЩЕ ИБЕ МАЙКАТА НА путю ЗА НУЛА ВРЕМЕ АРМИЯТА МУ НЯМА ДА МОЖЕ ДА МУ ПОМОГНЕ КАМЪК ВЪРХУ КАМЪК НЯМА ДА ОСТАНЕ
Руснак

2018.02.20 | 13:10

12
Вижте как руския народ по ,живее още във катакомби без ток и вода .
сесесре УМРЕ комунизма УМРЕ рубла УМРЕ хохохохохох

2018.02.20 | 13:10

11
ХОХОХОХОХОХХОХОХОХОХОХОХХОХОХОХОХОХОХО
Българин

2018.02.20 | 13:10

9
100 рубли = 1 ДОЛАР къде е САЩ къде е руска кочина ?????????????????????????????????????????

2018.02.20 | 13:10

10
И какво от това. Курса на йената е 115 за долар и Японците ли измират от глат и така нататък? Ма си кух като американска зелка трол загубен
БЪЛГАРИТЕ РАБОТЯТ НА ЗАПАД НЕ ВЪВ руска КОЧИНА

2018.02.20 | 13:10

8
путин ИМА ОЩЕ МНОГО МНОГО ХЛЯБ ДА ЯДЕ ДО КАТО ПОНЕ МАЛКО СЕ ДОБЛИЖИ ДО ВЪОРАЖЕНИЕТО НА САЩ
Крум Усаински-Крупник

2018.02.20 | 13:09

2
Цървули!!!Путьо се опитва да задържи власта си със сила,затова увеличава не само армията,но и силите за сигурност!!!Очакват се гладни бунтове!!!По магазините свършват не само хляба и картофите,но и спирта и лосиона за баня!!!Ура и Слава,лумпени русофилски безмозъчни!!!

2018.02.20 | 13:10

7
К*р Досадник-К*рвенски колко те плащат от Гроб да спамиш в нета?
Крум Усаински-Крупник

2018.02.20 | 13:09

6
Травестит,русофилски недоклатен!!!Жалък рубладжия!!!Аз съм Велик Виртуален Воин!!!За разлика от теб,аз съм материално осигурен и противодействам безплатно на русофилската зараза!!!Срещу мен нямате шанс!!!Бог е с мен!!!
Радио 13

2018.02.20 | 13:09

5
Лапай топли говежди, лайноядецо..! Хамериканска подлога долна..!
гост

2018.02.20 | 13:09

4
Алоу,великия вагинален пръч,я си извади боздугана от гъза да ти навра там статуята на свободата.
оня с коня

2018.02.20 | 13:09

3
Круме, я сподели какво ти носи дилъра, че живееш в друг свят.