Нинова: Има крещящо чувство за несправедливост

  • 29 септември 2017 16:32

  • 4535
  • 18
Нинова: Има крещящо чувство за несправедливост
© Булфото (архив)

„И днес в гр. Трън много хора ми се оплакаха от несправедливо правосъдие. Вчера Съюзът на съдиите поиска да се извиня за коментара си за наложената глоба на шведа, ритнал в главата наша сънародничка. Главният прокурор също определи наказанието като унизително, но такъв бил законът. Готова съм да споря с тях за чл. 78А, ал. 7, която казва, че наказателната отговорност не се заменя с административна глоба, когато деянието е извършено в пияно състояние.” 

Това написа лидерът на БСП Корнелия НиноваКорнелия НиноваКорнелия Нинова е български политик от БСП, член на Парламентарната група на Коалиция за във фейсбук. Тя пише също, че този спор през медиите няма да реши нито един проблем.
„Прехвърлянето на отговорност от правоприлагащите органи на онези, които пишат законите и обратно, 27 години доведе до крещящото чувство за несправедливост у народа ни. Ако и този път оставим нещата така, ще има следващ случай на чуждене- дошъл, наритал
българин и заминал по живо по здраво. Ето защо ще поискам среща с Главния прокурор и Съюза на съдиите, на която да обсъдим аргументите си и заедно- Народно събрание, прокуратура и съд да направим така, че това повече никога да не се повтаря”, пише също председателят на БСП в социалната мрежа.

Последвайте канала на

Филип Епитропов
4535 18

Свързани новини

Коментари 18

Добави коментар
ПАЧА СЛАНИНЕСТА

2017.10.01 | 15:04

17
За 45 години комунистическите убийци и паразити наритаха и смачкаха безнаказано 7 милиона българи , а те гадовете си живееха като Господари на държавата България , потупвани покровителствено по рамото от пияния Окупатор !
ЕЙ БОКЛУК

2017.10.01 | 15:04

18
ТВОЯ ИДОЛ ТИКВАРА МАЙ И ТОЙ Е КОМУНИСТ БЕ ГАЛОШ

2017.10.01 | 15:03

16
Най-после да чуя от Нинова нещо истинско... Да - всичко създадено от комунистите е крещяща несправедливост...Към което и да погледнеш...
тъпак

2017.10.01 | 10:52

12
ами тиквоча къв е бе умплеш

2017.10.01 | 10:52

14
ЛЪЖКИНЯ !!!!!!!!!!!!!!!!
..........................

2017.10.01 | 10:52

15
на майкати шутката

2017.10.01 | 10:52

13
Комсомолски напъни за челната редица!
УБИЙ комунист - терорист СПАСИ РОДИНАТА СИ !!!!!!!

2017.10.01 | 10:51

10
КРАДЛИВА МРЪСНА СЛАНИНЕСТА КУРВА комунистическа !!!!!!
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ. УБИЙ ТАЯ БОЯДИСАНА ГА

2017.10.01 | 10:52

11
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ. УБИЙ ТАЯ БОЯДИСАНА ГАД И СПАСИ БГ ОТ СКАПАНИ ИДИОТИ И ГУНГЕРИ КОИТО НИ ПОРОБИХА КАТО ПРЕЗ ТУРСКО.......НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ. УБИЙ ТАЯ БОЯДИСАНА ГАД И СПАСИ БГ ОТ СКАПАНИ ИДИОТИ И ГУНГЕРИ КОИТО НИ ПОРОБИХА КАТО ПРЕЗ ТУРСКО.......
УБИЙ комунист - терорист СПАСИ РОДИНАТА СИ !!!!!!!

2017.10.01 | 10:51

8
КРАДЛИВА МРЪСНА СЛАНИНЕСТА КУРВА комунистическа !!!!!!
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ. УБИЙ ТАЯ БОЯДИСАНА ГА

2017.10.01 | 10:51

9
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ. УБИЙ ТАЯ БОЯДИСАНА ГАД И СПАСИ БГ ОТ СКАПАНИ ИДИОТИ И ГУНГЕРИ КОИТО НИ ПОРОБИХА КАТО ПРЕЗ ТУРСКО.......НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ. УБИЙ ТАЯ БОЯДИСАНА ГАД И СПАСИ БГ ОТ СКАПАНИ ИДИОТИ И ГУНГЕРИ КОИТО НИ ПОРОБИХА КАТО ПРЕЗ ТУРСКО.......
комунист ЛИ Е САМО ТРЕПАНЕ И ПЛИТКО ЗАРАВЯНЕ

2017.10.01 | 10:51

6
ЗЪДЪЛЖЕНИЕ НА ВСЕКИ БЪЛГАРИН Е ДА УБИВА комунистически ИЗРОДИ КРАДЛИВИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ. УБИЙ ТАЯ БОЯДИСАНА ГА

2017.10.01 | 10:51

7
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ. УБИЙ ТАЯ БОЯДИСАНА ГАД И СПАСИ БГ ОТ СКАПАНИ ИДИОТИ И ГУНГЕРИ КОИТО НИ ПОРОБИХА КАТО ПРЕЗ ТУРСКО.......НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ. УБИЙ ТАЯ БОЯДИСАНА ГАД И СПАСИ БГ ОТ СКАПАНИ ИДИОТИ И ГУНГЕРИ КОИТО НИ ПОРОБИХА КАТО ПРЕЗ ТУРСКО.......
НАЙ ДОБРИЯ комунист - терорист Е МЪРТВИЯ !!!!!!!!!

2017.10.01 | 10:51

4
Сланинова е вредна за България това комунистическо ла..йно ще изтече във канала !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ. УБИЙ ТАЯ БОЯДИСАНА ГА

2017.10.01 | 10:51

5
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ. УБИЙ ТАЯ БОЯДИСАНА ГАД И СПАСИ БГ ОТ СКАПАНИ ИДИОТИ И ГУНГЕРИ КОИТО НИ ПОРОБИХА КАТО ПРЕЗ ТУРСКО.......НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ. УБИЙ ТАЯ БОЯДИСАНА ГАД И СПАСИ БГ ОТ СКАПАНИ ИДИОТИ И ГУНГЕРИ КОИТО НИ ПОРОБИХА КАТО ПРЕЗ ТУРСКО.......
ПОД МЕН ПИШЕ ТРОЛА НА ГРОБ УБИТАЦИТЕ

2017.10.01 | 10:51

3
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ. УБИЙ ТАЯ БОЯДИСАНА ГАД И СПАСИ БГ ОТ СКАПАНИ ИДИОТИ И ГУНГЕРИ КОИТО НИ ПОРОБИХА КАТО ПРЕЗ ТУРСКО.......НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ. УБИЙ ТАЯ БОЯДИСАНА ГАД И СПАСИ БГ ОТ СКАПАНИ ИДИОТИ И ГУНГЕРИ КОИТО НИ ПОРОБИХА КАТО ПРЕЗ ТУРСКО.......

2017.10.01 | 09:20

2
Като ви гледам писанията, ми се струва, че най-добрият тъпанар е мъртвият тъпанар.