Президентът: Датата 9-и септември е повод единствено за помирение (снимка)

  • 09 септември 2017 16:16

  • 29191
  • 73
Президентът: Датата 9-и септември е повод единствено за помирение (снимка)
© Facebook

Поклон пред всички невинни жертви преди и след 9-ти септември, пред всички загинали с мисъл за България. Това написа в профила си в социалната мрежа Фейсбук президентът Румен РадевРумен РадевРумен Георгиев Радев е български военен, генерал-майор от резерва. Бивш командир на по повод 9 септември.

"Продължавам да вярвам в това, което написах преди година по повод днешната дата: "В обществото ни 9-ти септември винаги е бил разделителна линия. Страните имат своите необорими мотиви. Хората, върху които тази дата е дала отражение, имат своята памет за нея. Какво е 9-ти септември - дата на революция или преврат? За мен е нито едно от двете. Тя е повод единствено за помирение. Повод да проявим мъдрост и най-сетне да направим крачката към едно съзидателно помирение с миналото. Дължим го на себе си...“

Поклон пред всички невинни жертви преди и след 9-ти септември, пред всички загинали с мисъл за България, написа държавният глава.

Последвайте канала на

Мая Йорданова
29191 73

Свързани новини

Коментари 73

Добави коментар
БИВШ АТАКИСТ волен Е КУРВАТА НА БОЙКО !!!!!!!!!!!!

2017.11.10 | 10:00

73
ЕЙ БОКЛУК комунистически НА ТЕБ АКО комунистите ТИ УБИЯТ БАЩА ТИ И ДЯДО ТИ ТИ ЩЕ ИСКАШ ЛИ ПОМИРЕНИЕ ????????????????????????????
БИВШ АТАКИСТ волен Е КУРВАТА НА БОЙКО !!!!!!!!!!!!

2017.11.10 | 10:00

71
ЕЙ БОКЛУК комунистически НА ТЕБ АКО комунистите ТИ УБИЯТ БАЩА ТИ И ДЯДО ТИ ТИ ЩЕ ИСКАШ ЛИ ПОМИРЕНИЕ ????????????????????????????
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ...УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ

2017.11.10 | 10:00

72
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ...УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ БГ ОТ ГАДОВЕ И ПОРОБИТЕЛИ......УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ БГ ОТ ГАДОВЕ И ПОРОБИТЕЛИ......УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ БГ ОТ ГАДОВЕ И ПОРОБИТЕЛИ......
УБИЙ комунист - терорист СПАСИ РОДИНАТА СИ !!!!!!!

2017.11.10 | 10:00

70
100000 ХИЛЯДИ ИЗБИТИ НЕВИНИ БЪЛГАРИ ОТ комунистическите ИЗРОДИ ТИ ИСКАШ ПОМИРЕНИЕ ЗАЩО БОКЛУК комунистически ??????????????????????????????
УБИЙ комунист - терорист СПАСИ РОДИНАТА СИ !!!!!!!

2017.11.10 | 10:00

68
100000 ХИЛЯДИ ИЗБИТИ НЕВИНИ БЪЛГАРИ ОТ комунистическите ИЗРОДИ ТИ ИСКАШ ПОМИРЕНИЕ ЗАЩО БОКЛУК комунистически ??????????????????????????????
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ...УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ

2017.11.10 | 10:00

69
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ...УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ БГ ОТ ГАДОВЕ И ПОРОБИТЕЛИ......УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ БГ ОТ ГАДОВЕ И ПОРОБИТЕЛИ......УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ БГ ОТ ГАДОВЕ И ПОРОБИТЕЛИ......

2017.09.12 | 14:26

57
имало е защо.
УБИЙ комунист - терорист СПАСИ РОДИНАТА СИ !!!!!!!

2017.11.10 | 10:00

67
БРАТЯ БЪЛГАРИ 45 години комунистите НИ ОБИВАХА СЕГА ТЯХНИТЕ ДЕЦА И ВНУЦИ НИ КРАДЪТ И ТИ ТЪРПИШ ЛИ ТЪРПИШ БЪЛГАРИНО ДО КОГА ?????????????????????????
УБИЙ комунист - терорист СПАСИ РОДИНАТА СИ !!!!!!!

2017.11.10 | 09:59

65
БРАТЯ БЪЛГАРИ 45 години комунистите НИ ОБИВАХА СЕГА ТЯХНИТЕ ДЕЦА И ВНУЦИ НИ КРАДЪТ И ТИ ТЪРПИШ ЛИ ТЪРПИШ БЪЛГАРИНО ДО КОГА ?????????????????????????
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ...УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ

2017.11.10 | 09:59

66
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ...УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ БГ ОТ ГАДОВЕ И ПОРОБИТЕЛИ......УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ БГ ОТ ГАДОВЕ И ПОРОБИТЕЛИ......УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ БГ ОТ ГАДОВЕ И ПОРОБИТЕЛИ......
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ...УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ

2017.11.10 | 09:59

64
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ...УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ БГ ОТ ГАДОВЕ И ПОРОБИТЕЛИ......УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ БГ ОТ ГАДОВЕ И ПОРОБИТЕЛИ......УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ БГ ОТ ГАДОВЕ И ПОРОБИТЕЛИ......
Бойко ще ви сложи на място

2017.11.10 | 09:59

63
Тъпак, повтараш като папагал това което си прочел от нас - нищо чудно, че сте толкова ограничени.
редник

2017.09.12 | 14:26

61
ДО " 10000 хиляди избити невинни българи от комунистическите изроди и ти комунист мръсен искаш помирение защо ли ????????????????????????????????? " Може би иска да те спаси ?
.....................

2017.09.12 | 14:26

62
има още гадове за доизбиване
Българин !!!!!!!!!!!!!!!

2017.09.12 | 14:26

60
Убивайте комунисти те са най големия враг на България !!!!
Българин !!!!!!!!!!!!!!!

2017.09.12 | 14:26

58
Убивайте комунисти те са най големия враг на България !!!!
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ...УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ

2017.09.12 | 14:26

59
НАЙ ДОБРИЯ ГРОБАР Е МЪРТВИЯ...УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ БГ ОТ ГАДОВЕ И ПОРОБИТЕЛИ......УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ БГ ОТ ГАДОВЕ И ПОРОБИТЕЛИ......УБИЙ ГРОБАР И СПАСИ БГ ОТ ГАДОВЕ И ПОРОБИТЕЛИ......