Валери Симеонов сезира компетентните институции за незаконни строежи на територията на хотели в Слън

  • 18 август 2017 17:50

  • 4436
  • 28
Валери Симеонов сезира компетентните институции за незаконни строежи на територията на хотели в Слън
© Булфото (архив)

Заместник министър-председателят по икономическата и демографската политика Валери СимеоновВалери СимеоновВалери Симеонов е заместник министър-председател по икономическата и демографската политика до 16 сигнализира Министерството на регионалното развитие и благоустройството и Дирекцията за национален строителен контрол относно незаконосъобразно изградени и ползвани атракционни съоръжения и обекти на територията на хотел „Империал“ и хотел „Амфора“ в к.к. „Слънчев бряг“, община Несебър, съобщиха от правителсвената пресслужба.

Сезирана е и РИОСВ-Бургас по отношение на проверка за евентуално наличие на дюни в зоните на въпросното строителство. На 16.08.2017 г. в публикация в интернет страницата на в. „24 часа“ председателят на Съюза на собствениците в Слънчев бряг Елена Иванова заяви, че не са извършени нарушения и че няма строителство върху морската ивица.

Последвайте канала на

Филип Епитропов
4436 28

Свързани новини

Коментари 28

Добави коментар
01

2017.08.21 | 12:46

28
БРАВО - ЕЛА И НА СВ. СВ. КОНСТАНТИН И ЕЛЕНА И НА ЗЛАТНИТЕ - тука е пълно безхаберие
Karo

2017.08.21 | 12:45

26
А кой е министър председателят по икономическата и демографската политика?
ГЕРБ

2017.08.21 | 12:45

27
засега майка ти, като и се дръпне мъзгата , ще се назначи някоя друга червена мурва
сидеров - БОЙКО ИМА НЕГЪРСКИ УЙ ИЗКАРА МИ МАТКАТА

2017.08.21 | 12:45

25
ВАЛЕРИ САРАТНИКО СТАНА ГОЛЯМА БЕЛЯ БОЙКО МИ ИЗКАРА МАТКАТА ОТ ПУТК ..АТА МИ КАКВО ДА ПРАВЯ ?????????????????
сидеров - БОЙКО ИМА НЕГЪРСКИ УЙ ИЗКАРА МИ МАТКАТА

2017.08.21 | 12:45

23
ВАЛЕРИ САРАТНИКО СТАНА ГОЛЯМА БЕЛЯ БОЙКО МИ ИЗКАРА МАТКАТА ОТ ПУТК ..АТА МИ КАКВО ДА ПРАВЯ ?????????????????
уйййй за бойко феса уууйййййй ялов ПЕДЕРАСТ

2017.08.21 | 12:45

24
ДОГАН ТИ ГО ЗАВРЯ В ГЪЗЪ ТИКВО-А БОЙКО ГО ЛАПА ДОГАНОВИЯ КУР
сидеров - БОЙКО ИМА НЕГЪРСКИ УЙ ИЗКАРА МИ МАТКАТА

2017.08.21 | 12:45

21
ВАЛЕРИ САРАТНИКО СТАНА ГОЛЯМА БЕЛЯ БОЙКО МИ ИЗКАРА МАТКАТА ОТ ПУТК ..АТА МИ КАКВО ДА ПРАВЯ ?????????????????
уйййй за бойко феса уууйййййй ялов ПЕДЕРАСТ

2017.08.21 | 12:45

22
ДОГАН ТИ ГО ЗАВРЯ В ГЪЗЪ ТИКВО-А БОЙКО ГО ЛАПА ДОГАНОВИЯ КУР
сидеров - БОЙКО ИМА НЕГЪРСКИ УЙ ИЗКАРА МИ МАТКАТА

2017.08.21 | 12:45

19
ВАЛЕРИ САРАТНИКО СТАНА ГОЛЯМА БЕЛЯ БОЙКО МИ ИЗКАРА МАТКАТА ОТ ПУТК ..АТА МИ КАКВО ДА ПРАВЯ ?????????????????
уйййй за бойко феса уууйййййй ялов ПЕДЕРАСТ

2017.08.21 | 12:45

20
ДОГАН ТИ ГО ЗАВРЯ В ГЪЗЪ ТИКВО-А БОЙКО ГО ЛАПА ДОГАНОВИЯ КУР
сидеров - БОЙКО ИМА НЕГЪРСКИ УЙ ИЗКАРА МИ МАТКАТА

2017.08.21 | 12:45

17
ВАЛЕРИ САРАТНИКО СТАНА ГОЛЯМА БЕЛЯ БОЙКО МИ ИЗКАРА МАТКАТА ОТ ПУТК ..АТА МИ КАКВО ДА ПРАВЯ ?????????????????
уйййй за бойко феса уууйййййй ялов ПЕДЕРАСТ

2017.08.21 | 12:45

18
ДОГАН ТИ ГО ЗАВРЯ В ГЪЗЪ ТИКВО-А БОЙКО ГО ЛАПА ДОГАНОВИЯ КУР
сидеров - БОЙКО ИМА НЕГЪРСКИ УЙ ИЗКАРА МИ МАТКАТА

2017.08.21 | 12:45

14
ВАЛЕРИ САРАТНИКО СТАНА ГОЛЯМА БЕЛЯ БОЙКО МИ ИЗКАРА МАТКАТА ОТ ПУТК ..АТА МИ КАКВО ДА ПРАВЯ ?????????????????
волен сидеров - ИСКАМ ДА РОДЯ ДЕТЕ ОТ БОЙКО !!!!

2017.08.21 | 12:45

16
волене КУРВО рубладжийска КОГА СИ ПРИСАДИ ПУТ,,КА УА ПЕДАЛ ПЕРХЕДРОЛЕН
уйййй за бойко феса уууйййййй ялов ПЕДЕРАСТ