Президентската институция е с най-високо доверие

  • 30 юли 2017 13:10

  • 12992
  • 235
Президентската институция е с най-високо доверие
© Булфото (архив)

Президентската институция се ползва с най-високо доверие в държавата, показва проучва на АФИС на обществените нагласи от края на юли.

Най-ниско е одобрението в съдебната власт, показват още данните на социологическата агенция.

Доверието в президентската институция е почти 60%. На второ място по доверие е класиран Европейския съюз - с 55 на сто, пояснява Нова тв.В дъното на класацията с най-ниско одобрение към работата на институциите остават парламентът и съдебната власт. Съответно с почти 25% и 19%. Проучването показва, че едва 12 на сто искат нови парламентарни избори, а близо 40 на сто смятат, че правителството ще се задържи до края на мандата си.

Въпреки това става ясно, че при евентуални нови избори в парламента ще бъдат същите партии и коалиции. Като най-голям остава процента на хората, които твърдят, че няма да гласуват – 31.3 на сто.

Последвайте канала на

Десислава Станева
12992 235

Свързани новини

Коментари 235

Добави коментар
Генарал деси травестита !!!!!!!!!!!!!

2017.08.01 | 13:47

235
Много прост народ сте , Българите може ли да изберете комунист крадлив като моя радко. Че той за два месеца стана милионер във евро от сделката със самолетите хохохохохооххохохохохохохохохохохохохохохохохо
БИВШ АТАКИСТ - волен Е КУРВАТА НА БОЙКО !!!!!!!!!!

2017.08.01 | 13:47

234
ТОВА СПОРЕД ВАС ПРЕЗИДЕНТ ЛИ Е ИЛИ ПУДЕЛА НА КАКА СИ КУРИ хохохохохохохохохохохохохохохохоххохохоохоххо радев КУРВООООООООООООООООООООООООООООО ПОНИТЕ ЛИ КАК ГЕНЕРАЛ БОРИСОВ ИБА радко А ТОЙ МУ ОТДАВАШЕ ЧЕСТ хохохохохохохохохохохохохохоххохохохо
БИВШ АТАКИСТ - волен Е КУРВАТА НА БОЙКО !!!!!!!!!!

2017.08.01 | 13:47

233
ТОВА СПОРЕД ВАС ПРЕЗИДЕНТ ЛИ Е ИЛИ ПУДЕЛА НА КАКА СИ КУРИ хохохохохохохохохохохохохохохохоххохохоохоххо радев КУРВООООООООООООООООООООООООООООО ПОНИТЕ ЛИ КАК ГЕНЕРАЛ БОРИСОВ ИБА радко А ТОЙ МУ ОТДАВАШЕ ЧЕСТ хохохохохохохохохохохохохохоххохохохо
БИВШ АТАКИСТ - волен Е КУРВАТА НА БОЙКО !!!!!!!!!!

2017.08.01 | 13:47

232
ТОВА СПОРЕД ВАС ПРЕЗИДЕНТ ЛИ Е ИЛИ ПУДЕЛА НА КАКА СИ КУРИ хохохохохохохохохохохохохохохохоххохохоохоххо радев КУРВООООООООООООООООООООООООООООО ПОНИТЕ ЛИ КАК ГЕНЕРАЛ БОРИСОВ ИБА радко А ТОЙ МУ ОТДАВАШЕ ЧЕСТ хохохохохохохохохохохохохохоххохохохо
БИВШ АТАКИСТ - волен Е КУРВАТА НА БОЙКО !!!!!!!!!!

2017.08.01 | 13:46

231
ТОВА СПОРЕД ВАС ПРЕЗИДЕНТ ЛИ Е ИЛИ ПУДЕЛА НА КАКА СИ КУРИ хохохохохохохохохохохохохохохохоххохохоохоххо радев КУРВООООООООООООООООООООООООООООО ПОНИТЕ ЛИ КАК ГЕНЕРАЛ БОРИСОВ ИБА радко А ТОЙ МУ ОТДАВАШЕ ЧЕСТ хохохохохохохохохохохохохохоххохохохо
БИВШ АТАКИСТ - волен Е КУРВАТА НА БОЙКО !!!!!!!!!!

2017.08.01 | 13:46

230
ТОВА СПОРЕД ВАС ПРЕЗИДЕНТ ЛИ Е ИЛИ ПУДЕЛА НА КАКА СИ КУРИ хохохохохохохохохохохохохохохохоххохохоохоххо радев КУРВООООООООООООООООООООООООООООО ПОНИТЕ ЛИ КАК ГЕНЕРАЛ БОРИСОВ ИБА радко А ТОЙ МУ ОТДАВАШЕ ЧЕСТ хохохохохохохохохохохохохохоххохохохо
БИВШ АТАКИСТ - волен Е КУРВАТА НА БОЙКО !!!!!!!!!!

2017.08.01 | 13:46

229
ТОВА СПОРЕД ВАС ПРЕЗИДЕНТ ЛИ Е ИЛИ ПУДЕЛА НА КАКА СИ КУРИ хохохохохохохохохохохохохохохохоххохохоохоххо радев КУРВООООООООООООООООООООООООООООО
БИВШ АТАКИСТ - волен Е КУРВАТА НА БОЙКО !!!!!!!!!!

2017.08.01 | 13:46

228
ТОВА СПОРЕД ВАС ПРЕЗИДЕНТ ЛИ Е ИЛИ ПУДЕЛА НА КАКА СИ КУРИ хохохохохохохохохохохохохохохохоххохохоохоххо радев КУРВООООООООООООООООООООООООООООО
БИВШ АТАКИСТ - волен Е КУРВАТА НА БОЙКО !!!!!!!!!!

2017.08.01 | 13:46

227
ТОВА СПОРЕД ВАС ПРЕЗИДЕНТ ЛИ Е ИЛИ ПУДЕЛА НА КАКА СИ КУРИ хохохохохохохохохохохохохохохохоххохохоохоххо радев КУРВООООООООООООООООООООООООООООО
БИВШ АТАКИСТ - волен Е КУРВАТА НА БОЙКО !!!!!!!!!!

2017.08.01 | 13:46

226
ТОВА СПОРЕД ВАС ПРЕЗИДЕНТ ЛИ Е ИЛИ ПУДЕЛА НА КАКА СИ КУРИ хохохохохохохохохохохохохохохохоххохохоохоххо радев КУРВООООООООООООООООООООООООООООО