Патриотите призоваха политиците у нас да защитят България и Европа от всякакъв радикализъм

  • 19 юли 2017 13:08

  • 2303
  • 11
Патриотите призоваха политиците у нас да защитят България и Европа от всякакъв радикализъм
© Novini.bg (архив)

Патриотите призоваха политиците у нас да защитят България и Европа от всякакъв радикализъм и човеконенавистни идеи, да осигурят достойнството на български граждани на сънародниците ни зад граница.

Такъв апел отправи от парламентарната трибуна в декларация от името на Обединени патриоти Борис Борисов, а поводът е, че този месец се навършват 140 г. от клането в Стара Загора в хода на руско-турската война. Да сведем глави и да заявим воля никога повече да не допуснем подобни събития, поиска той.

Днес на югоизток от нас се надига ислямизъм и ново османство, това е същата идея, която изкла онези невинни хора, макар и скрита зад съвременни думи и маниери и търсеща диалог с нас, констатират националистите. Тя днес управлява на много места в света включително и до самата България, предупреждават от коалицията. Затова ние, българските народни представители, сме преден пост не само на българщината, но трябва да сме преден пост на човещината и демокрацията, се подчертава в декларацията.

"Ние сме в това управление, за да служим на страната си и да помогнем на свободата, човеколюбието и демокрацията да станат непреходни ценности и при нашите съседи. Днес, особено в месеците, когато ще поемем председателството на ЕС, ние, българите, сме призвани да поведем нашия регион, нашите близки и съседни страни към ценностите на Европа", посочи още Борис Борисов. Ако те странят от тези ценности, ние ще положим усилия, но преди всичко ще трябва да защитим България, обяви той.

Последвайте канала на

Константин Тодоров
2303 11

Свързани новини

Коментари 11

Добави коментар
morgana

2017.07.20 | 08:57

11
Report spam flame noob

2017.07.20 | 00:30

10
чук в кратуните за вас копелета проклети , докарахте ни до просешка тояга ,мамка ви изродска
ЗА ТОВА СПЕШНО

2017.07.20 | 00:30

9
ТРЯБВА ДА СЕ ОТСТРЕЛЯТ ИСЛЯМСКИЯ ПАТРОТИЗЪМ,КОЙТО СЕ ВЪЗПРОИЗВЕЖДА ОТ 27г.
АТАКИСТ - волен Е 100% ова КУРВА НА БОЙКО !!!!

2017.07.19 | 17:13

4
КОЙ патриоти ПЕДАРЗ волен ЛИ ДЕТО КОЙТО ГО ХВАНЕ ТОЙ ГО ИБЕ АНАЛНО ДЕТО Е ИЗБЯГАЛ КАТО ПУТ..А ОТ КАЗАРМАТА ТОВА ЛИ ВИ СА патриотите хохохохохохохохохохохохохохохоххохохохохохохохохохохохо
А Борисов е 100% курва на Путин!

2017.07.19 | 18:42

8
ИЗМАМИХА НИ! Борисов-3 на ГЕРБ се крепи на АБСОЛЮТНО СЪЩИТЕ същите московски патриотични златни СИДЕРОВИ пръсти на които се крепеше и Орешарски на БСП и ДПС!
АТАКИСТ - волен Е 100% ова КУРВА НА БОЙКО !!!!

2017.07.19 | 17:13

6
КОЙ патриоти ПЕДАРЗ волен ЛИ ДЕТО КОЙТО ГО ХВАНЕ ТОЙ ГО ИБЕ АНАЛНО ДЕТО Е ИЗБЯГАЛ КАТО ПУТ..А ОТ КАЗАРМАТА ТОВА ЛИ ВИ СА патриотите хохохохохохохохохохохохохохохоххохохохохохохохохохохохо
АХМЕД ДЕМИР ДОГАН МЪЖ НА ПЕРХЕДРОЛА волен

2017.07.19 | 17:13

7
ЗА волен МОГА ДА ПОТВЪРДЯ ЧЕ СЪМ ГО ИБАЛ ДВЕ ГОДИНИ
АТАКИСТ - волен Е 100% ова КУРВА НА БОЙКО !!!!

2017.07.19 | 17:13

5
КОЙ патриоти ПЕДАРЗ волен ЛИ ДЕТО КОЙТО ГО ХВАНЕ ТОЙ ГО ИБЕ АНАЛНО ДЕТО Е ИЗБЯГАЛ КАТО ПУТ..А ОТ КАЗАРМАТА ТОВА ЛИ ВИ СА патриотите хохохохохохохохохохохохохохохоххохохохохохохохохохохохо
АТАКИСТ - волен Е 100% ова КУРВА НА БОЙКО !!!!

2017.07.19 | 16:58

3
КОЙ патриоти ПЕДАРЗ волен ЛИ ДЕТО КОЙТО ГО ХВАНЕ ТОЙ ГО ИБЕ АНАЛНО ДЕТО Е ИЗБЯГАЛ КАТО ПУТ..А ОТ КАЗАРМАТА ТОВА ЛИ ВИ СА патриотите хохохохохохохохохохохохохохохоххохохохохохохохохохохохо
АТАКИСТ - волен Е 100% ова КУРВА НА БОЙКО !!!!

2017.07.19 | 13:54

2
КОЙ патриоти ПЕДАРЗ волен ЛИ ДЕТО КОЙТО ГО ХВАНЕ ТОЙ ГО ИБЕ АНАЛНО ДЕТО Е ИЗБЯГАЛ КАТО ПУТ..А ОТ КАЗАРМАТА ТОВА ЛИ ВИ СА патриотите хохохохохохохохохохохохохохохоххохохохохохохохохохохохо
АТАКИСТ - волен Е 100% ова КУРВА НА БОЙКО !!!!

2017.07.19 | 13:54

1
КОЙ патриоти ПЕДАРЗ волен ЛИ ДЕТО КОЙТО ГО ХВАНЕ ТОЙ ГО ИБЕ АНАЛНО ДЕТО Е ИЗБЯГАЛ КАТО ПУТ..А ОТ КАЗАРМАТА ТОВА ЛИ ВИ СА патриотите хохохохохохохохохохохохохохохоххохохохохохохохохохохохо