САЩ свалиха дрон с лазер в Персийския залив (видео)

  • 18 юли 2017 10:02

  • 20320
  • 11
САЩ свалиха дрон с лазер в Персийския залив (видео)
© gettyimages (архив)

Американски военни свалиха дрон с помощта на лазерно оръдие в Персийския залив, предаде Си Ен Ен.

Тестът бе извършен вчера българско време от кораба на военноморските сили на САЩ "Понс", разположен в Близкия изток. Според военни изпитанието на оръжието премина успешно. "Оръдието е невидимо за човешкото око и може да поразява цели с малки размери", каза капитанът от флота на САЩ Крисчън Уел.

"Лазерното оръдие работи при всякакви метеорологични условия", допълни военният.

Последвайте канала на

Валери Зайцев
20320 11

Свързани новини

Коментари 11

Добави коментар
АМЕРИКА ИБА МАЙКАТА НА сесесере ТОВА Е ФАКТ

2017.08.06 | 16:45

10
ВЕЛИКА ДЪРЖАВА ВЕЛИК НАРОД СА АМЕРИКАНЦИТЕ НЕ ПИЯНА руска СГАН И руска КОЧИНА хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохоох
ГЪРБИ ЕВА МАЙКАТА НА ЦЕЛИЯ СВЯТ

2017.08.06 | 16:45

11
МНОГО ВЕЛИКИ СА РАЗЛИЧНИТЕ ПОРОДИ КРАВИ ..МИРНИ ЖИВОТИНКИ ,ПИЯТ СИ УИ СКИТО И ПАДАТ ПОД МАСАТА ДО ЕДНИ ПРИБОРИ ЗА ПЛЮЕНЕ..ХАХАХАХАХАХААХХАХАХАХАХАХАХАХААХХАХХ

2017.08.06 | 16:45

9
глупости, работи само при ясно време, малко мъгла и лазера е аут
благой

2017.08.06 | 16:45

8
Какъв е този американски народ?Кой народ,може би индиянците?
Gost

2017.08.06 | 16:45

6
Русия е технологично изостанала поне на 30 г. ! Какво направи прахваления С 400 в Сирия с томахавките , с израелските и други самолети ? Откога е Ф 22 самолет 5 поколение ? Русия никога няма да има такъв самолет !!! Ами флота от невидими суперкораби !!! Просто няма база за сравнение !

2017.08.06 | 16:45

7
РАЗБИРА СЕ ,ЧЕ РАБОТИ ..ДОКАТО НЕ МИНЕ РУСКИ САМОЛЕТ ОТ ПРЕДИ ВОЙНАТА НАД ЛАЗЕРА ИМ...ЗА ТАЯ ЦЕЛ ДА СИ ПРЕДВИДЯТ КОФИ С ВОДА ,ДА НЕ ИМ СТАНЕ МНОГО ХЛЪЗГАВА ПАЛУБАТА...

2017.08.06 | 16:44

4
Свалили са го с прашка, разбира му кратуната дрогирания вонящ на конска пот ковбой какво е лазер. Повече от 1/2 в САЩ са напълно неграмотни.

2017.08.06 | 16:44

5
НИЕ СМЕ ПО-НЕГРАМОТНИ ВЕЧЕ, БЛАГОДАРЯ КГБ
RUMEN KOLEV

2017.08.06 | 16:44

3
nevidim za 4oveshkoto oko pak ima snimka.super!
ууу

2017.08.06 | 16:44

2
докато руснаците свалят хиперзвукови ракети хамериканците свалят фарчила особено висока технология на краварите трябва ли да напомням какво стана преди доста години с Китай
Аз

2017.08.06 | 16:44

1
Дрон и аз мога да сваля дейба и краварите .