Борисов ще участва в 22-ия Световен петролен конгрес в Истанбул

  • 10 юли 2017 07:27

  • 4365
  • 47
Борисов ще участва в 22-ия Световен петролен конгрес в Истанбул
©

Министър-председателят Бойко БорисовБойко Борисов Бойко Методиев Борисов е министър-председател на Република България. Роден е на 13 юни 1959 г ще участва в 22-ия Световен петролен конгрес в Истанбул, съобщиха от правителствената информационна служба.

Българският премиер ще присъства на събитието по покана на турския президент Реджеп Тайип Ердоган.

На форума, който тази година е под мотото „Мостове към нашето енергийно бъдеще“, ще присъстват над 5 000 делегати от цял свят. По време на конгреса ще се обхванат всички аспекти на индустрията, включително нейното социално, икономическо и екологично въздействие.
Световният петролен конгрес се организира от Световния петролен съвет, който е неправителствена организация към ООН.

Тя цели да насърчава устойчивото използване и управление на световните петролни ресурси в полза на всички.

Последвайте канала на

Нора Виткова
4365 47

Свързани новини

Коментари 47

Добави коментар
БИВШ АТАКИСТ -волен ПРАВИ МИНЕТИ НА БОЙКО !!!!

2017.08.15 | 12:54

47
БОЙКО ВЗЕМИ И КУРВАТА СИ воленая ханъмая сидеровная ТЯ Е МАЙСТОРКА НА РЯЗАНИТЕ КАРАБИНИ ПРАЗНИ ГИ ЗА МИГ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохоххо ЦЕЛИ ДВЕ ГОДИНИ БЕШЕ ЖЕНА НА АХМЕД ДОГАН ЗАБРАВИ ЛИ ЧЕ ИМАТ И ОБЩО ДЕТЕ
БИВШ АТАКИСТ -волен ПРАВИ МИНЕТИ НА БОЙКО !!!!

2017.08.15 | 12:54

46
БОЙКО ВЗЕМИ И КУРВАТА СИ воленая ханъмая сидеровная ТЯ Е МАЙСТОРКА НА РЯЗАНИТЕ КАРАБИНИ ПРАЗНИ ГИ ЗА МИГ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохоххо ЦЕЛИ ДВЕ ГОДИНИ БЕШЕ ЖЕНА НА АХМЕД ДОГАН ЗАБРАВИ ЛИ ЧЕ ИМАТ И ОБЩО ДЕТЕ
БИВШ АТАКИСТ -волен ПРАВИ МИНЕТИ НА БОЙКО !!!!

2017.08.15 | 12:54

45
БОЙКО ВЗЕМИ И КУРВАТА СИ воленая ханъмая сидеровная ТЯ Е МАЙСТОРКА НА РЯЗАНИТЕ КАРАБИНИ ПРАЗНИ ГИ ЗА МИГ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохоххо ЦЕЛИ ДВЕ ГОДИНИ БЕШЕ ЖЕНА НА АХМЕД ДОГАН ЗАБРАВИ ЛИ ЧЕ ИМАТ И ОБЩО ДЕТЕ
КУРВА БОЙКО РОДИ КОПЕЛЕ ТРАВЕСТИТ ОТ ДОГАН

2017.08.15 | 12:53

44
КУРВА БАЙКО ПАК Е ПРИ ДОГАН И ТАМ ЯКО ША ГО ПОРЯТ КАТО РИБА А ТОЙ ША ГЪЛТА СПЕРМАТА НА МЪЖО СИ И ПАК ЩТЕ ГО ОПЛОДИ С ТУРСКИ ТРАВЕСТИТ УУУУУУУУУУЙЙЙЙ ТИКВО И ДОБРЕ ДА ГО ПОЕМАШ РЯЗАНИЯ КУРВОООООООООООООООООООООООООООО--------------------- КУРВА БОЙКО ОТИВА ПРИ ИБАЧА СИ ДА МУ ГО ЛАПА Р
БИВШ АТАКИСТ -волен ПРАВИ МИНЕТИ НА БОЙКО !!!!

2017.08.15 | 12:53

43
БОЙКО ВЗЕМИ И КУРВАТА СИ воленая ханъмая сидеровная ТЯ Е МАЙСТОРКА НА РЯЗАНИТЕ КАРАБИНИ ПРАЗНИ ГИ ЗА МИГ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохоххо ЦЕЛИ ДВЕ ГОДИНИ БЕШЕ ЖЕНА НА АХМЕД ДОГАН ЗАБРАВИ ЛИ ЧЕ ИМАТ И ОБЩО ДЕТЕ
КУРВА БОЙКО РОДИ КОПЕЛЕ ТРАВЕСТИТ ОТ ДОГАН

2017.08.15 | 12:53

42
КУРВА БАЙКО ПАК Е ПРИ ДОГАН И ТАМ ЯКО ША ГО ПОРЯТ КАТО РИБА А ТОЙ ША ГЪЛТА СПЕРМАТА НА МЪЖО СИ И ПАК ЩТЕ ГО ОПЛОДИ С ТУРСКИ ТРАВЕСТИТ УУУУУУУУУУЙЙЙЙ ТИКВО И ДОБРЕ ДА ГО ПОЕМАШ РЯЗАНИЯ КУРВОООООООООООООООООООООООООООО--------------------- КУРВА БОЙКО ОТИВА ПРИ ИБАЧА СИ ДА МУ ГО ЛАПА Р
БИВШ АТАКИСТ -волен ПРАВИ МИНЕТИ НА БОЙКО !!!!

2017.08.15 | 12:53

41
БОЙКО ВЗЕМИ И КУРВАТА СИ воленая ханъмая сидеровная ТЯ Е МАЙСТОРКА НА РЯЗАНИТЕ КАРАБИНИ ПРАЗНИ ГИ ЗА МИГ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохоххо ЦЕЛИ ДВЕ ГОДИНИ БЕШЕ ЖЕНА НА АХМЕД ДОГАН ЗАБРАВИ ЛИ ЧЕ ИМАТ И ОБЩО ДЕТЕ
БИВШ АТАКИСТ -волен ПРАВИ МИНЕТИ НА БОЙКО !!!!

2017.08.15 | 12:53

40
БОЙКО ВЗЕМИ И КУРВАТА СИ воленая ханъмая сидеровная ТЯ Е МАЙСТОРКА НА РЯЗАНИТЕ КАРАБИНИ ПРАЗНИ ГИ ЗА МИГ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохоххо ЦЕЛИ ДВЕ ГОДИНИ БЕШЕ ЖЕНА НА АХМЕД ДОГАН ЗАБРАВИ ЛИ ЧЕ ИМАТ И ОБЩО ДЕТЕ
КУРВА БОЙКО РОДИ КОПЕЛЕ ТРАВЕСТИТ ОТ ДОГАН

2017.08.15 | 12:53

39
КУРВА БАЙКО ПАК Е ПРИ ДОГАН И ТАМ ЯКО ША ГО ПОРЯТ КАТО РИБА А ТОЙ ША ГЪЛТА СПЕРМАТА НА МЪЖО СИ И ПАК ЩТЕ ГО ОПЛОДИ С ТУРСКИ ТРАВЕСТИТ УУУУУУУУУУЙЙЙЙ ТИКВО И ДОБРЕ ДА ГО ПОЕМАШ РЯЗАНИЯ КУРВОООООООООООООООООООООООООООО--------------------- КУРВА БОЙКО ОТИВА ПРИ ИБАЧА СИ ДА МУ ГО ЛАПА Р
БИВШ АТАКИСТ -волен ПРАВИ МИНЕТИ НА БОЙКО !!!!

2017.08.15 | 12:53

38
БОЙКО ВЗЕМИ И КУРВАТА СИ воленая ханъмая сидеровная ТЯ Е МАЙСТОРКА НА РЯЗАНИТЕ КАРАБИНИ ПРАЗНИ ГИ ЗА МИГ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохоххо ЦЕЛИ ДВЕ ГОДИНИ БЕШЕ ЖЕНА НА АХМЕД ДОГАН ЗАБРАВИ ЛИ ЧЕ ИМАТ И ОБЩО ДЕТЕ