Русия: Най-новият британски боен кораб е лесна мишена

  • 29 юни 2017 11:37

  • 18550
  • 49
Русия: Най-новият британски боен кораб е лесна мишена
© gettyimages

Най-новият новият боен кораб на британския военноморски флот "Кралица Елизабет" е лесна мишена, заяви официалният представител на руското министерство на отбраната Игор Конашенков, предаде РИА Новости.

Високопоставеният служител на силовото ведомство в Москва отговори задочно на военния министър на Обединеното кралство Майкъл Фалън. Той наскоро пред лондонския вестник "Дейли телеграф" заяви, че руснаците ще завидят на Великобритания заради "Кралица Елизабет".

"Думите на господин Фалън за превъзходството на британския самолетоносач показват най-малкото некомпетентност. От този кораб самолетите може да излитат само когато около него има плътен кордон от други надводни и подводни плавателни съдове. "Кралица Елизабет" е много красив и това го превръща в лесна мишена", коментира Конашенков.

"Кралица Елизабет" бе пуснат на вода на 26 юни. На борда му може да бъдат разположени до 70 самолета и хеликоптера. Корабът е дълъг 280 метра и е кръстен на английската кралица Елизабет I, управлявала страната от 1558 до 1603 г.

Последвайте канала на

Валери Зайцев
18550 49

Свързани новини

Коментари 49

Добави коментар
Българите работят на запад а не във пияна русия !

2017.12.20 | 13:00

49
НАЙ ГОЛЯМОТО ПРОКЛЯТИЕ ЗА БЪЛГАРИЯ СЕ НАРИЧА руска КОЧИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
гаврата е пълна

2017.07.02 | 15:41

23
"Кралица Елизабет" е много красив и това го превръща в лесна мишена", коментира Конашенков.

2017.12.20 | 02:39

48
ТАКА Е КРАСИВИТЕ ГИ ЕВАТ ,ТА ДАЖЕ ДА СА ПЕДАЛИ....
Крум Усаински-Крупник

2017.07.02 | 15:38

13
Цървули!!!Вече и Китай изпревари технологично Руслямистан,та какво остава за Високотехнологичният Запад!!!"Експерта"-алкаш,демонстрира чиста проба завист и безсилие!!!Всички са виждали ръждивата,димяща,миризлива,40 годишна гемия от Съветско време-"гордостта" на флота!!!

2017.12.20 | 02:39

47
Курме, ти си ми любимия кретен..! Къде изчезна, домъчня ми за теб..?? Хаѝде лапаѝ си топлите говежди и до скоро..!

2017.07.02 | 15:39

17
този крум е гейберския модератор
Бръм Усран от Курник

2017.07.02 | 15:39

16
ГАЛОШ !!! НЕ Е ИНТЕРЕСНО ДА Е НОВ И ЛЪСКАВ ,МОЖЕ ДА Е СТАР И ГЪРБАВ ..ЗА ХУ.Я ТИ ГОВОРИМ БЕ ПЕНДЕЛ ,ДЕТО ТИ Е ВЛЯЗЪЛ И НЕ МОЖЕ ДА ТИ ИЗЛЕЗЕ ,РУСКИ ГЪРБАВ И ГРОЗЕН ,АМА ЩО ЛИ ТИ ТРЕПЕРЯТ КОЛЕНЕТЕ...?
Крум Усаински-Крупник

2017.07.02 | 15:38

15
Цървули!!!Алкашите могат да дават експертно мнение,единствено за водката!!!Но и това не е много сигурно,защото къркат основно самогон!!!За останалото да си траят!!!Руслямистан е Фалирала Сибирско-Азиатска Кочина!!!Факт!!!
Бръм Усран от Курник

2017.07.02 | 15:38

14
БРЪМЧО ..АМА ТИ НЕ МИ ОТГОВОРИ ..ОТ ВОДКА ЛИ ТИ ТРЕПЕРЯТ КОЛЕНЕТЕ ИЛИ ОТ ОНОВА НЕЩО ДЕТО ТЕ СТЯГА В ГЪРЛОТО..НА МЕЧОКА ПИШОКА...МАЙ Е ВРЕМЕ МАЛКО ДА ГО ИЗВАДИ...
БИВШ АТАКИСТ

2017.12.20 | 02:19

46
рублата УМРЯ НА УЯ НА ДОЛАРА МАМИЦАТА ВИ ДА ИБА руска ПИЯНА БЕДНА ПРОСТА СГАН ЗНАЕМ ВИ БРАКМИТЕ москвичи НИЩО НЯМАТЕ МАМКА ВИ ДА ИБА руска ПРОСТА КОЧИНА
БИВШ АТАКИСТ

2017.12.20 | 02:19

45
рублата УМРЯ НА УЯ НА ДОЛАРА МАМИЦАТА ВИ ДА ИБА руска ПИЯНА БЕДНА ПРОСТА СГАН ЗНАЕМ ВИ БРАКМИТЕ москвичи НИЩО НЯМАТЕ МАМКА ВИ ДА ИБА руска ПРОСТА КОЧИНА
БИВШ АТАКИСТ

2017.12.20 | 02:19

44
рублата УМРЯ НА УЯ НА ДОЛАРА МАМИЦАТА ВИ ДА ИБА руска ПИЯНА БЕДНА ПРОСТА СГАН ЗНАЕМ ВИ БРАКМИТЕ москвичи НИЩО НЯМАТЕ МАМКА ВИ ДА ИБА руска ПРОСТА КОЧИНА
АМЕРИКА ИБА МАЙКАТА НА сесесере ТОВА Е ФАКТ

2017.12.20 | 02:19

43
ЗНАЕМ КОЛКО Е СИЛНА АМЕРИКА ПАК ЩЕ ИБЕ расия хохохохохохохохохохохохохохохохохо
САНКЦИИТЕ ибаха МАЙКАТА НА руските ПИЯНИЦИ !!!!!!

2017.12.20 | 02:19

42
хохохохохохохохохохохохохохохохохо
рублажиите НА МОСКВИЧИ МАМА ВИ ДА иба ПРОСТА