Цветанов и Симеонов: България над всичко (видео)

  • 12 април 2017 07:45

  • 28824
  • 277
Цветанов и Симеонов: България над всичко (видео)
© Нова телевизия

Цветан ЦветановЦветан ЦветановЦветан Генчев Цветанов е роден на 8 април 1965 г. в София. През 1987 година Цветанов постъпва на работа и Валери СимеоновВалери СимеоновВалери Симеонов е заместник министър-председател по икономическата и демографската политика до 16 участваха съвместно в интервю по телевизията. Те коментираха преговорите между ГЕРБ и Обединени патриоти, но запазиха в тайна за какви конкретни неща са се разбрали двете партии.

И двамата отрекоха да са обсъждани министерски кресла.

"Нямам никакви амбиции за министерства. Новото управление не започва с пазарлъци за министерски места, а с мерки за хората", коментира Валери СимеоновВалери СимеоновВалери Симеонов е заместник министър-председател по икономическата и демографската политика до 16 пред Нова телевизия.

"Това ще бъде на късен етап. В ГЕРБ не говорим за постове", добави Цветанов.

Зам.-председателят на ГЕРБ подчерта, че двете партии са водени единствено от принципа: "България над всичко". Затова се очертават и първо политиките, които да са в полза на хората, стана ясно от думите му. Цветанов и Симеонов отказаха да кажат и за какъв размер пенсии е постигната договорка. Вчера се заговори за 200 лв. минимална пенсия, но точното число се пази в тайна. Двамата бъдещи партньори в управлението подчертаха, че утре или в петък се очаква това да стане ясно, като се обяви публично и програмата на коалицията.

"Стигнахме до общо решение, но много трудно", каза Симеонов.

"Изнасянето на конкретни данни ще е след конкретна програма", потвърди след него Цветанов.

Междувременно двамата коментираха и актуалната тема за промени начина на гласуване в чужбина. Цветанов обясни, че ГЕРБ не одобрява действията на Румен Радев, докато Валери СимеоновВалери СимеоновВалери Симеонов е заместник министър-председател по икономическата и демографската политика до 16 приветства идеята за ограничаване гласуването от Турция.

"Ние сме си поставили задача отстраняването на ДПС и на всяка такава партия", напомни Симеонов.

По повод предложението Корнелия Нинова да е председател на новия парламент, Валери СимеоновВалери СимеоновВалери Симеонов е заместник министър-председател по икономическата и демографската политика до 16 призна, че приветства жеста на ГЕРБ. По думите му това е "търсене на нормална обстановка" и не пречи БСП да си останат опозиция. Цветанов напомни, че ГЕРБ е инициирала среща с останалите партии.

Последвайте канала на

Борислава Бибиновска
28824 277

Свързани новини

Коментари 277

Добави коментар
БОЙКО ФЕСА ИМА СЪРБЕЖ В АНАЛА ОТ ДОГАНЯ УЙЙЙУЙЙЙ

2017.04.14 | 20:56

277
бойко феса си дава пут.ката да го ибът... в сараите го клатят якооооо анално и оралноооооооооо -бойкеееее гълтнай ма пачавроооооооооооооооооооооооооооо------------------------------------------------------------------------------------------------------ бойкееееее мъри я кажи курво колко сперма доганова си изпил ???????
КУРВА БОЙКО РОДИ КОПЕЛЕ ТРАВЕСТИТ ОТ ДОГАН

2017.04.13 | 21:30

276
ИБАЛ СЪМ ГО БОЙКО В КОШАРАТА ПРИ ОВЦЕТЕ ! КУРВА БОЙКО ВЪРТИ ГОЛЕМИЯ СИ ГЪЗЗЗ КЪМ МЪЖЕТЕ ДА ГО ИБЪТ.....УУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ КУРВО БОЙКОООООООО ЛАПАЙ ГО---------------------------------------------------------------ТИКВАТА-ИСКАМ ОЩЕ ОЩЕЕЕЕЕЕЕЕ КАТО В СИМИТЛ
БОЙКО ФЕСА ИМА СЪРБЕЖ В АНАЛА ОТ ДОГАНЯ УЙЙЙУЙЙЙ

2017.04.13 | 21:30

275
бойко феса си дава пут.ката да го ибът... в сараите го клатят якооооо анално и оралноооооооооо -бойкеееее гълтнай ма пачавроооооооооооооооооооооооооооо------------------------------------------------------------------------------------------------------ бойкееееее мъри я кажи курво колко сперма доганова си изпил ???????
БОЙКО ФЕСА ИМА СЪРБЕЖ В АНАЛА ОТ ДОГАНЯ УЙЙЙУЙЙЙ

2017.04.13 | 21:30

274
бойко феса си дава пут.ката да го ибът... в сараите го клатят якооооо анално и оралноооооооооо -бойкеееее гълтнай ма пачавроооооооооооооооооооооооооооо------------------------------------------------------------------------------------------------------ бойкееееее мъри я кажи курво колко сперма доганова си изпил ???????
КУРВА БОЙКО РОДИ КОПЕЛЕ ТРАВЕСТИТ ОТ ДОГАН

2017.04.13 | 21:30

273
ИБАЛ СЪМ ГО БОЙКО В КОШАРАТА ПРИ ОВЦЕТЕ ! КУРВА БОЙКО ВЪРТИ ГОЛЕМИЯ СИ ГЪЗЗЗ КЪМ МЪЖЕТЕ ДА ГО ИБЪТ.....УУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ КУРВО БОЙКОООООООО ЛАПАЙ ГО---------------------------------------------------------------ТИКВАТА-ИСКАМ ОЩЕ ОЩЕЕЕЕЕЕЕЕ КАТО В СИМИТЛ
БОЙКО ФЕСА ИМА СЪРБЕЖ В АНАЛА ОТ ДОГАНЯ УЙЙЙУЙЙЙ

2017.04.13 | 21:30

272
бойко феса си дава пут.ката да го ибът... в сараите го клатят якооооо анално и оралноооооооооо -бойкеееее гълтнай ма пачавроооооооооооооооооооооооооооо------------------------------------------------------------------------------------------------------ бойкееееее мъри я кажи курво колко сперма доганова си изпил ???????
ЗАЩО КОЙТО ХВАНЕ ПЕДРАЗА волен ТОЙ ГО ИБЕ ??????

2017.04.13 | 21:30

271
волен СЕ ОКАЗА КУРВА ОТ КЛАСА И ДОГАН ГО ИБА И МЕСТАН ГО ИБА И БОЙКО ГО ИБА воленеееееееееееееееееееееееееееееееееееее МАЙКА ТИ ДА ИБА ДОЛНА КУРВОООООООООООООООООООООООООООООООООООО
КУРВА БОЙКО РОДИ КОПЕЛЕ ТРАВЕСТИТ ОТ ДОГАН

2017.04.13 | 21:30

270
ИБАЛ СЪМ ГО БОЙКО В КОШАРАТА ПРИ ОВЦЕТЕ ! КУРВА БОЙКО ВЪРТИ ГОЛЕМИЯ СИ ГЪЗЗЗ КЪМ МЪЖЕТЕ ДА ГО ИБЪТ.....УУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ КУРВО БОЙКОООООООО ЛАПАЙ ГО---------------------------------------------------------------ТИКВАТА-ИСКАМ ОЩЕ ОЩЕЕЕЕЕЕЕЕ КАТО В СИМИТЛ
ЗАЩО КОЙТО ХВАНЕ ПЕДРАЗА волен ТОЙ ГО ИБЕ ??????

2017.04.13 | 21:30

269
волен СЕ ОКАЗА КУРВА ОТ КЛАСА И ДОГАН ГО ИБА И МЕСТАН ГО ИБА И БОЙКО ГО ИБА воленеееееееееееееееееееееееееееееееееееее МАЙКА ТИ ДА ИБА ДОЛНА КУРВОООООООООООООООООООООООООООООООООООО
БОЙКО ФЕСА ИМА СЪРБЕЖ В АНАЛА ОТ ДОГАНЯ УЙЙЙУЙЙЙ

2017.04.13 | 21:30

268
бойко феса си дава пут.ката да го ибът... в сараите го клатят якооооо анално и оралноооооооооо -бойкеееее гълтнай ма пачавроооооооооооооооооооооооооооо------------------------------------------------------------------------------------------------------ бойкееееее мъри я кажи курво колко сперма доганова си изпил ???????
КУРВА БОЙКО РОДИ КОПЕЛЕ ТРАВЕСТИТ ОТ ДОГАН

2017.04.13 | 21:30

267
ИБАЛ СЪМ ГО БОЙКО В КОШАРАТА ПРИ ОВЦЕТЕ ! КУРВА БОЙКО ВЪРТИ ГОЛЕМИЯ СИ ГЪЗЗЗ КЪМ МЪЖЕТЕ ДА ГО ИБЪТ.....УУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ КУРВО БОЙКОООООООО ЛАПАЙ ГО---------------------------------------------------------------ТИКВАТА-ИСКАМ ОЩЕ ОЩЕЕЕЕЕЕЕЕ КАТО В СИМИТЛ
БОЙКО ФЕСА ИМА СЪРБЕЖ В АНАЛА ОТ ДОГАНЯ УЙЙЙУЙЙЙ

2017.04.13 | 21:30

266
бойко феса си дава пут.ката да го ибът... в сараите го клатят якооооо анално и оралноооооооооо -бойкеееее гълтнай ма пачавроооооооооооооооооооооооооооо------------------------------------------------------------------------------------------------------ бойкееееее мъри я кажи курво колко сперма доганова си изпил ???????