Борисов: Другите правят пленуми, ние даваме мечтаното на хората

  • 21 януари 2017 15:56

  • 30771
  • 243
Борисов: Другите правят пленуми, ние даваме мечтаното на хората
© Булфото (архив)

Нашата работа е това – докато другите правят пленуми или почиват, ние да дадем на хората това, което са мечтали да имат, каза премиерът в оставка Бойко БорисовБойко Борисов Бойко Методиев Борисов е министър-председател на Република България. Роден е на 13 юни 1959 г в Айтос, където бе подписан договор за изграждането на пречиствателна станция за отпадъчни води.

„Всички следят чистотата на Черно море. Мисля, че направихме всичко необходимо този проблем, висящ върху нашия туризъм, да бъде изчистен“, заяви премиерът. „Нашата работа е това – докато другите правят пленуми или почиват, ние да дадем на хората това, което са мечтали да имат“, добави Борисов, цитиран от днес.бг.

Министър-председателят в оставка открои ползите за здравето на хората, за инвеститорите и за бизнеса. „Сега можем да кажем спокойно, че нашето море е поне толкова чисто колкото гръцките плажове. Ако е било лесно, да са го направили много преди нас, но то не е“, каза той.

Според Борисов трябва да се видят цените на километър магистрала в България и в Румъния. „Твърдя, че в България е в пъти по-евтино“, отбеляза премиерът. Той призова също така да се сравни колко струва метрото на километър в София, в Будапеща и във Варшава.

Последвайте канала на

Валери Зайцев
30771 243

Свързани новини

Коментари 243

Добави коментар

2017.02.10 | 15:33

243
Като ти работят роби, разбира се ще е евтино.

2017.02.10 | 15:33

242
Браво Бойко!
тикви 1 тикви 2 е няма да има и 3

2017.02.10 | 15:33

241
Минало незабравимо ГЕРБ ви “управляваше” да си припомним какво е смърт, насилие, психясали и самозапалили се хора, убийства на деца, кражби, обири, глад, мизерия, мрак, малоумие ... Боко Тиквата напълни България с араби, негри, индийци и китайци! Някой да е виждал хомосексуалният Боко Тиквата (Тиквената Златка) с жена от 2001 година откато му дават мазната мутра по телевизията!? Не! Това, че имал жена и дъщеря е поредната е пълна лъжа за пред хората! Това не ви ли говори, че това същество е напълно сбъркано!? Как това същество от третия пол ще се защитава семейството и децата в България!? Този никога не е имал жена и деца! държавата плащаше милиони за охрана на този урод, наркотрафикант и престъпник!? Всички мръсотии и нещастия в България през последни няколко години са твoе дело Тикво! Няма друг политик с който се е гаврил с българите толкова! Списък на най-влиятелните хомосексуалисти в България: 1. Евгени Минчев ; 2. Бойко Борисов ; 3. Сергей Станишев ; 4. Азис ; 5. Николай Младенов ; 6. Йордан Соколов ; 7. Петър Стоянов ; 8. Филип Димитров ; 9. Кристиан Вигенин ; 10. Росен Плевнелиев ; 11. Огнян Герджиков ; 12. Дим Дуков ; 13. Александър Лилов ; 14. Камен Воденичаров; 15. Емил Кошлуков ..... Моля допълнете!
КУРВА БОЙКО РОДИ КОПЕЛЕ ТРАВЕСТИТ ОТ ДОГАН

2017.01.27 | 13:46

240
БОЙКООООООООООООООООО ТУРСКА ПАЧАВРЕТИНО ...ЗАЩО ДОГАН ТЕ ОПЛОДИ С ЯЛОВ ТРАВЕСТИТ МА КУРВООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО-------------------------------------------------------------------------------ПЛАЧЕТЕ КУРВИИИИИИИИИИИИИИ ОТ ГРОБ С МАЙМУНАТА БОЙКОУГЛУ КУРВЕТИНА НА ТУРЦИТЕ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------УУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ
КУРВА БОЙКО РОДИ КОПЕЛЕ ТРАВЕСТИТ ОТ ДОГАН