Путин готов да се срещне с Тръмп

  • 21 януари 2017 11:28

  • 13868
  • 53
Путин готов да се срещне с Тръмп
© gettyimages (архив)

Руският президент Владимир ПутинВладимир ПутинВладимир Путин - руски политик. Роден на 7 октомври 1952 г. в Ленинград, сега Санкт-Петербург. През 1975 е готов да се срещне с новия президент на САЩ Доналд ТръмпДоналд Тръмп Доналд Тръмп - американски бизнесмен и политик Доналд Тръмп е роден на 14 юни 1946 г. в нюйоркския, но за организирането на срещата им ще са необходими месеци, а не седмици.

Това заяви днес в интервю за Би Би Си говорителят на руския президент Дмитрий Песков, предаде БТА, цитирайки ТАСС. "Това няма да стане през следващите седмици, да се надяваме на най-доброто, на това, че срещата ще се състои през следващите месеци", каза Песков. "Аз не се съмнявам, че Путин ще е готов за това (за срещата)", заяви той. Като аргумент, че не реалистично да се очаква среща скоро след встъпването в длъжност на Тръмп, Песков посочи, че сега американският президент ще е зает най-вече с въпроси на вътрешната политика, което е съвсем логично.

Говорителят на Кремъл каза, че още няма никаква яснота нито къде, нито кога може да се състои срещата между двамата президенти. Не е изключено темата да бъде засегната по време на предстоящия им телефонен разговор, когато Путин се обади на Тръмп, за да го поздрави за встъпването в длъжност.

Последвайте канала на

Филип Епитропов
13868 53

Свързани новини

Коментари 53

Добави коментар

2017.01.26 | 20:31

53
Властелина на света приветства Тръмп !!! Подмолни плъхове и лаещи кучета са се изпокрили по дупките и треперят от страх, събираѝки сили за нова истерия.

2017.01.25 | 18:53

28
НАЙ-ВЕЛИКИЯТ ЛИДЕР, СВЕТОВЕН, ГАЛАКТИЧЕСКИ! Помнете ми думата!!!
САЩ

2017.01.26 | 20:29

52
......1 ДОЛАР = 60 рубли ....МРЗ в САЩ = 4300 ДОЛАРА......в русия =100 ДОЛАРА Данни от ГУГЪЛ . ВЪШКАРИИИ това ли е великата ви държава и великиеви ПУТЮ. ТОЛКОВА СТЕ ТЪПИ, ЧЕ НАДМИНАХТЕ ВСИЧКИ ОЧАКВАНИЯ. комунист =крадец,лъжец,помияр,тъпанар=въшкариии.Така ви наричаше моя дядо. Колко прав е бил стареца.
БАРАК ОБАМА СЪС ГОЛЕМИЯ ЧЕРЕН БОЗДУГАН !!!!!!!!!!!

2017.01.26 | 10:27

51
путю ПОКАЗВА КОЛКО МИ Е ГОЛЯМ ЧЕРНИЯ ОГРОМЕН УЙ ДЕТО ГО ИБАХ хихихихихихихихихихи
БАРАК ОБАМА СЪС ГОЛЕМИЯ ЧЕРЕН БОЗДУГАН !!!!!!!!!!!

2017.01.26 | 10:26

50
путю ПОКАЗВА КОЛКО МИ Е ГОЛЯМ ЧЕРНИЯ ОГРОМЕН УЙ ДЕТО ГО ИБАХ хихихихихихихихихихи
БАРАК ОБАМА СЪС ГОЛЕМИЯ ЧЕРЕН БОЗДУГАН !!!!!!!!!!!

2017.01.26 | 10:26

49
путю ПОКАЗВА КОЛКО МИ Е ГОЛЯМ ЧЕРНИЯ ОГРОМЕН УЙ ДЕТО ГО ИБАХ хихихихихихихихихихи
БАРАК ОБАМА СЪС ГОЛЕМИЯ ЧЕРЕН БОЗДУГАН !!!!!!!!!!!

2017.01.26 | 10:26

48
путю ПОКАЗВА КОЛКО МИ Е ГОЛЯМ ЧЕРНИЯ ОГРОМЕН УЙ ДЕТО ГО ИБАХ хихихихихихихихихихи
БАРАК ОБАМА СЪС ГОЛЕМИЯ ЧЕРЕН БОЗДУГАН !!!!!!!!!!!

2017.01.26 | 10:26

47
путю ПОКАЗВА КОЛКО МИ Е ГОЛЯМ ЧЕРНИЯ ОГРОМЕН УЙ ДЕТО ГО ИБАХ хихихихихихихихихихи
БАРАК ОБАМА СЪС ГОЛЕМИЯ ЧЕРЕН БОЗДУГАН !!!!!!!!!!!

2017.01.26 | 10:26

46
путю ПОКАЗВА КОЛКО МИ Е ГОЛЯМ ЧЕРНИЯ ОГРОМЕН УЙ ДЕТО ГО ИБАХ хихихихихихихихихихи
БАРАК ОБАМА СЪС ГОЛЕМИЯ ЧЕРЕН БОЗДУГАН !!!!!!!!!!!

2017.01.26 | 10:26

45
путю ПОКАЗВА КОЛКО МИ Е ГОЛЯМ ЧЕРНИЯ ОГРОМЕН УЙ ДЕТО ГО ИБАХ хихихихихихихихихихи
БАРАК ОБАМА СЪС ГОЛЕМИЯ ЧЕРЕН БОЗДУГАН !!!!!!!!!!!

2017.01.26 | 10:26

44
путю ПОКАЗВА КОЛКО МИ Е ГОЛЯМ ЧЕРНИЯ ОГРОМЕН УЙ ДЕТО ГО ИБАХ хихихихихихихихихихи