Британската армия реагира на "война" в Източна Европа

  • 19 януари 2017 12:43

  • 22758
  • 25
Британската армия реагира на "война" в Източна Европа
© gettyimages (архив)

Тайно учение под Ламанша проведе британската армия снощи, предаде Скайнюз.

Няколко танка бяха транспортирани през тунела, който свързва Обединеното кралство с останалата част на Стария континент, до Франция и върнати. Военното министерство на Лондон в кратко съобщение, разпространено, в ранните часове на днешния ден българско време потвърди за маневрите. "Нашите въоръжени сили бяха проверени дали могат да реагират при евентуален въоръжен конфликт в Източна Евопа", пише в комюникето на силовото ведомство.

По-рано министерството на отбраната в Лондон съобщи, че смята да разположи около 300 британски войници и да изпрати няколко бойни самолета на Кралските военновъздушни сили в Румъния.

Последвайте канала на

Валери Зайцев
22758 25

Свързани новини

Коментари 25

Добави коментар
ПАЗИ БОЖЕ БЪЛГАРИЯ ОТ руски ПИЯН И БЕДЕН БОТУШ

2017.01.31 | 06:52

25
руските ПИЯНИЦИ ЩЕ СА НА КОЛЕНЕ НЕ ИМ ОСТАВА МНОГО
ПАЗИ БОЖЕ БЪЛГАРИЯ ОТ руски ПИЯН И БЕДЕН БОТУШ

2017.01.31 | 06:52

24
руските ПИЯНИЦИ ЩЕ СА НА КОЛЕНЕ НЕ ИМ ОСТАВА МНОГО

2017.01.31 | 06:52

22
ПОЛУИДИОТИ НА ПЪТ ДА СТАНАТ КРЪГЛИ.Какви мъже са тези островитяни след като ходят с полички.
рублата УМРЯ НА УЯ НА ДОЛАРА хохохохохохохохохохох

2017.01.31 | 06:52

23
ПО ПОЛАТА СЕ КРИЕ ГОЛЯМ УЙ ЗА ТЕБ хихихихихихи
сеч

2017.01.20 | 15:12

16
яж го ти евнух копелдак
Българите работят на запад а не във пияна русия !

2017.01.31 | 06:52

21
Бой по пияниците само от бой разбират !!!!!!!!!!!!!!!!!!
НАЙ ОБИЧАМ ДА ИБА руски ПЕДЕРАЗИ !!!!!!!!!!!!!!!!

2017.01.31 | 06:52

20
хохохохоохохохохохохохоххохохохооххохохоохохохооохохохо
ПАЗИ БОЖЕ БЪЛГАРИЯ ОТ руски ПИЯН И БЕДЕН БОТУШ

2017.01.20 | 15:10

14
руските ПИЯНИЦИ ЩЕ СА НА КОЛЕНЕ НЕ ИМ ОСТАВА МНОГО

2017.01.31 | 06:52

19
Хо,хо,хо всички до сега дето мислят като теб са го яли здраво

2017.01.20 | 15:11

15
абе олигофрен, намериси добър психиатър
ПАЗИ БОЖЕ БЪЛГАРИЯ ОТ руски ПИЯН И БЕДЕН БОТУШ

2017.01.27 | 12:03

17
сесесере УМРЯ рублата УМРЯ АМИ СЕГА ПЕДАЛИ рубладжии НА КЪДЕ ???????????????????????????

2017.01.27 | 12:04

18
Как накъде...към дупето ти бе! Ай бегай за вазелинец, мас, грес, квот намериш...
рублата УМРЯ НА УЯ НА ДОЛАРА хохохохохохохохохохох