Борисов: Това, което се случва в Алепо, е недопустимо (снимки)

  • 20 октомври 2016 19:06

  • 23368
  • 60
Борисов: Това, което се случва в Алепо, е недопустимо (снимки)
© Фейбук

Винаги съм казвал, че санкциите по отношение на Русия вредят на бизнеса, на селското стопанство и на икономиката. Но има едно нещо, което е по-важно от печалбата и от икономическия интерес – човешкият живот. Изказвал съм се и срещу САЩ, Франция и Англия, когато умираха хора вследствие на бомбардировки. В случая това, което се случва в сирийския град Алепо, е недопустимо. И ако санкциите са достатъчно силни, за да върнат всички на масата на преговорите – аз съм абсолютно „ЗА”. Това заяви премиерът Бойко БорисовБойко Борисов Бойко Методиев Борисов е министър-председател на Република България. Роден е на 13 юни 1959 г.

"Това, което се случва в Алепо, трябва да бъде прекъснато от страна на Русия. Знам какво си причинявам, тъй като водим преговори във връзка с проектите и „наследството”, което получихме у нас в сферата на енергетиката, но по-важно от това са ценностите и ние ще ги защитим докрай", коментира той.

Борисов изрази надежда диалогът за Сирия да даде резултат. По думите му нищо не може да оправдае атаките срещу болници, училища и жилищни сгради. 

"Къде да се върнат тези хора – всичко е срутено. Тук ценностите за правата на човека и човешкия живот навлизат в колизия с икономическия интерес на някои държави, затова трябва да сме много категорични по този въпрос", заяви още българският премиер.

Днес Борисов е на посещение в Брюксел на заседание на Европейския съвет.

Последвайте канала на

Борислава Бибиновска
23368 60

Свързани новини

Коментари 60

Добави коментар
Българите работят на запад а не във пияна русия !

2016.11.06 | 00:11

60
БРАВО ГЕНЕРАЛЕ САМО ТАКА СМЪРТ ЗА руската ПИЯНА ПРОСТА СГАН МАЧКАЙ МАЧКАЙ ПРОДАЖНИЦИТЕ рубладжии !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Българите работят на запад а не във пияна русия !

2016.11.06 | 00:11

59
БРАВО ГЕНЕРАЛЕ САМО ТАКА СМЪРТ ЗА руската ПИЯНА ПРОСТА СГАН МАЧКАЙ МАЧКАЙ ПРОДАЖНИЦИТЕ рубладжии !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Българите работят на запад а не във пияна русия !

2016.11.06 | 00:11

58
БРАВО ГЕНЕРАЛЕ САМО ТАКА СМЪРТ ЗА руската ПИЯНА ПРОСТА СГАН МАЧКАЙ МАЧКАЙ ПРОДАЖНИЦИТЕ рубладжии !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016.10.26 | 11:56

48
Мачкай си мъдурите!
Българофил

2016.11.06 | 00:11

57
Тука Бойко е прав от къдя на кадя руската паолач ще избива невинни Сириици ??????????????
Българин

2016.11.06 | 00:11

55
Всички родоостъпници са надупени на руската сволоч, срам и позор за България
FM

2016.11.06 | 00:11

56
Не си повече от гъзолизец.

2016.10.25 | 20:16

46
Ф остата ти остатнико!
ОТ СИМИТЛИ

2016.11.06 | 00:11

54
БОЙКОООООООООООО КУРВООООООООООООООООООООООООООООООООООООБОЙКООООООООООООО КУРВООООООООООООООООООООООООООООООООООООБОЙКОООООООООООООО КУРВОООООООООООООООООООООООООООООООООООООО ЧАКАМЕ ТЕ КУРВОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО
ОТ СИМИТЛИ