ГЕРБ с първа реакция след подкрепата от ДОСТ за Цачева

  • 20 октомври 2016 15:14

  • 41146
  • 49
ГЕРБ с първа реакция след подкрепата от ДОСТ за Цачева
©

ГЕРБ не са търсили подкрепата на ДОСТ и се показаха изненадани, че я получиха. Всяка партия си избирала кого да подкрепя, ама това било навлизане в тяхната градинка, заяви зам.-председателят на ПГ на ГЕРБ Красимир Велчев, цитиран от Канал 3.

"Аз бих се обърнал към г-н Местан - ако той утре сутринта, ставайки, вижда, че аз копая в двора му и той ме пита: "Какво правиш тук в моя двор?" И аз му кажа: "Абе, не стига, че ти копая в двора, ами и що копая!", изригна зам.-председателят на ПГ на ГЕРБ Красимир Велчев.

"Някой да го е викал? Някой да го е молил да ни подкрепя? Никой! Затова го питайте него! Аз нямам обяснение нито сме разговаряли нито сме водили преговори. Имам чувството, че има някакъв друг замисъл", заподозря депутатът от ГЕРБ.

Последвайте канала на

Росица Валентинова
41146 49

Свързани новини

Коментари 49

Добави коментар
Гост

2016.11.01 | 16:08

49
Местан си пада по травестити. Не е устоял милият на чара на Цеци Цаци.

2016.11.01 | 16:08

48
ТУРЦИ СТЕ ! ТУРЦИ СТЕ ! МАЙКАТА ДА ВИ Е-А МРЪСНА !

2016.11.01 | 16:08

47
ХАХАХХАХА, НА КОГО СИ МИСЛИТЕ, ЧЕ СИ ПРОБУТВАТЕ ДОЛНОПРОБНИТЕ СИ НОМЕРЦА, БЕ, ИЗМЕТ ОТВРАТНА ????????????

2016.11.01 | 16:08

44
АБЕ ЗАЩО МЕСТАН ПОДКРЕПЯ ТОЧНО ГЕРБ ? А НЕ МИТЬО ПИЩОВА,НАПРИМЕР !ЗАЩОТО ТИКВАТА ПРОСТА Е ТУРСКИ ИБРИК !

2016.11.01 | 16:08

46
Ми щот само при герб и бсп амуджите могат да си крадат на воля колкото си искат без нищо да им се случи!

2016.11.01 | 16:08

45
ТААА... ето защо Ердогито пак си свои половината територия на България Ето защо му върнаха оня ден турците Ето защо Местанчето съвсем наскоро беше там- за инструктажа Ето как гробарите планират да "печелят" избори всеки път Щото вече и с купуване на вот, с фалшиви бюлетини, подправяния не им върви работата, защото вече останаха съвсем малко долнопробници, които по собствена воля биха гласували за тази ислямизираща и унищожаваща страната проклета сган Мдам
ВАЖНО ВИЖТЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена