Путин отмени визитата си във Франция (обновена)

  • 11 октомври 2016 12:10

  • 2064
  • 81
Путин отмени визитата си във Франция (обновена)
© gettyimages (архив)

Руският президент Владимир ПутинВладимир ПутинВладимир Путин - руски политик. Роден на 7 октомври 1952 г. в Ленинград, сега Санкт-Петербург. През 1975 отмени визитата във Франция, предаде Би Би Си.

Държавният глава на най-голямата по територия страна в света се очакваше да се срещне с френския си колета Франсоа Оланд в Париж на 19 октомври. Двамата президенти трябваше да обсъдят кризите в Украйна и Сирия, както и отношенията между Европейския съюз и Русия, припомня британската медийна корпорация.

По данни на Ройтерс отмяната на посещението е била съгласувана тази сутрин след телефонен разговор между Елисейския дворец и Кремъл. Според медията причината за отказа са разногласията между Русия и Франция за Сирия.

По-късно говорителят на Кремъл Дмитрий Песков потвърди информацията. "Решението не е продиктувано от международната обстановка. Нашият президент е готов да замине за Париж във всеки един удобен за г-н Оланд момент", заяви той. Прессекретарят на руския президент също заяви, че твърденията за изолацията на Путин граничат с абсурда.

От Елисейския дворец посочиха, че Оланд е готов да се срещне с руския си колега по всяко време, предаде Интерфакс.

Последвайте канала на

Валери Зайцев
2064 81

Свързани новини

Коментари 81

Добави коментар
САНКЦИИТЕ ЕВАХА МАЙКАТА НА руските ПИЯНИЦИ !!!!!!!

2016.10.13 | 07:21

81
хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохо
путин

2016.10.13 | 07:21

80
Обичам рязания на Ердоган само при него ходя на крака !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
БАРАК ОБАМА СЪС ГОЛЕМИЯ ЧЕРЕН БОЗДУГАН !!!!!!!!!!!

2016.10.13 | 07:21

77
путине СКОРО И ПРИ МЕН НЕ СИ ИДВАЛ КУРВООООООООООООООООООООООООООООООООООООО ЩЕ ВИ ИБА ДВАМАТА СЪС ЕРДОГАН ДА ЗНАЕШ
путин

2016.10.13 | 07:21

79
Много ти е голям питона пак ще ме боли цяла година аносчето
путин

2016.10.13 | 07:21

78
А и Ердоган ибе по добре

2016.10.13 | 07:21

76
Закво му е да ходи.Пълно с ислямисти и женски нинджи.Все някой пак ще сложи бомбения колан,без проблем.
ЗАЩО путин ПЕДАЛА ОБИЧА РЕЗАКА НА ЕРДОГАН МАНАФА

2016.10.13 | 07:21

75
АМА СЕ ИБЕ СЪС РЯЗАНИЯ ЕРДОГАН НАЛИ КУРВООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО ИСКАШ РЯЗАН УЙ НАЛИ ТАКА ПЕДАЛ руски

2016.10.13 | 07:20

74
Обонго муна пак яде руския уйй в Сирия ! С - 300 и С - 400 сложиха капак над Сирия и американците се насраха ! Техните уроди в Алепо и западните им инструктори скоро при АЛЛАХА !
Българофил

2016.10.13 | 07:20

73
Защо когато генерал Борисов ходи при ердоган , нашите продажни рубладжии ревът на умряло . А когато путин е на крака при ердоган нищо не казват мамицата им рубладжииска проста
ЗАЩО путин ПЕДАЛА ОБИЧА РЕЗАКА НА ЕРДОГАН МАНАФА

2016.10.12 | 17:16

72
АМА СЕ ИБЕ СЪС РЯЗАНИЯ ЕРДОГАН НАЛИ КУРВООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО ИСКАШ РЯЗАН УЙ НАЛИ ТАКА ПЕДАЛ руски
БАРАК ОБАМА СЪС ГОЛЕМИЯ ЧЕРЕН БОЗДУГАН !!!!!!!!!!!

2016.10.12 | 17:16

71
ЕЙ путине ЗАБРАВИ ЛИ МИ ГОЛЕМИЯ ЧЕРЕН БОЗДУГАН ЧЕ СЕГА МИ ИЗНЕВЕРЯВАШ СЪС ТУРЧИНА А ???????????????
путин

2016.10.11 | 21:58

66
Ердоган ибе по добре а и ти е много голям питона Обаме
ЗАЩО путин ПЕДАЛА ОБИЧА РЕЗАКА НА ЕРДОГАН МАНАФА