Британски учени: Доналд Тръмп е пред Адолф Хитлер в класация на политици-психопати

  • 24 август 2016 11:45

  • 6322
  • 22
Британски учени: Доналд Тръмп е пред Адолф Хитлер в класация на политици-психопати
© gettyimages (архив)

Кандидатът на Републиканската партия за президент на САЩ Доналд ТръмпДоналд Тръмп Доналд Тръмп - американски бизнесмен и политик Доналд Тръмп е роден на 14 юни 1946 г. в нюйоркския задмина Адолф Хитлер в британска класация на политици-психопати, пише лондонският в. Индипендънт.

Учени от Оксфорд направиха рейтинг на политиците с отклонения в менталното здраве. За критерии специалистите от Обединеното кралство използваха показатели като смелост, хладнокръвие, устойчивост към стрес, влияние върху обществените нагласи и поведение. По тези показатели милиардерът, който претендира да смени Барак ОбамаБарак Обама Барак Обама - политик и 44-и президент на САЩ. Роден е на 4 август 1961 г. в Хавай. Той е първият в Белия дом, събра 171 точки. Тръмп с резултата си изпревари Адолф Хитлер. Фюрерът на Нацистка Германия получи с две точки по-малко.

Класацията оглави убитият през 2006 г. Саддам Хюсеин. Иракският диктатор получи 189 точки. Съперничката на Тръмп за президент на САЩ – Хилари КлинтънХилари КлинтънХилари Клинтън (по баща Родъм)– американска юристка и политичка. Хилари Родъм е родена на 26 - също присъства в първите 20 места. Британските учени й дадоха 152 точки.

Междувременно в САЩ бе публикувано ново социологическо прочуване, което показва, че вероятността на 8 ноември 2016 г. американците да изберат първата жена за държавен глава се увеличава. Клинтън води пред Тръмп с 12%, пише газета.ру.

Последвайте канала на

Валери Зайцев
6322 22

Свързани новини

Коментари 22

Добави коментар

2017.12.17 | 21:18

22
Точно такъв човек трябва на света! Амин!
тръмп е 100% ов боклук педераст прост грозен !!!!!

2017.12.17 | 21:18

21
хохохохохохохохох ТОЯ БОКЛУК Е БИТА КАРТА хохохохохохоххохохохохохохохохохохохохохохохохохохо
тръмп е 100% ов боклук педераст прост грозен !!!!!

2017.12.17 | 21:18

20
хохохохохохохохох ТОЯ БОКЛУК Е БИТА КАРТА хохохохохохоххохохохохохохохохохохохохохохохохохохо
ВИЖТЕ ГОРЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2017.12.17 | 21:18

19
хохохохохохохохох ТОЯ БОКЛУК Е БИТА КАРТА хохохохохохоххохохохохохохохохохохохохохохохохохохо
ВИЖТЕ ГОРЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2017.12.17 | 21:17

18
хохохохохохохохох ТОЯ БОКЛУК Е БИТА КАРТА хохохохохохоххохохохохохохохохохохохохохохохохохохо
ВИЖТЕ ГОРЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2017.12.17 | 21:17

16
КОЛКОТО ХАМИТО воленуглу СТАНА ПРЕЗИДЕНТ ТОЛКОВА И ХАМПИТО тръмп ЩЕ СТАНЕ хохохохохохохохохохоххохохохохохохохохохохохохохохохохоххохо

2017.12.17 | 21:17

17
Виждам горе в фейсбука ,как на теб педала ,чернилката ти го начука !
ВИЖТЕ ГОРЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2017.12.17 | 21:17

15
КОЛКОТО ХАМИТО воленуглу СТАНА ПРЕЗИДЕНТ ТОЛКОВА И ХАМПИТО тръмп ЩЕ СТАНЕ хохохохохохохохохохоххохохохохохохохохохохохохохохохохоххохо

2016.08.27 | 22:44

3
Щом тоя педал не разрешава ,Тръмп- президент не ще да стане !
ВИЖТЕ ГОРЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2017.12.17 | 21:17

14
СТАНА ЛИ ХАМИТО воленуглу ПРЕЗИДЕНТ хихихихихихихихихихихиххихихихихихихих ТОЛКОВА И ТОВА ХАМПИ тръмп ЩЕ СТАНЕ хохохохохохохохохохохохохохохохоххо
ВИЖТЕ ГОРЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена