Голият Доналд Тръмп се появи в няколко американски града (снимка+видео 18+)

  • 19 август 2016 07:44

  • 7146
  • 12
Голият Доналд Тръмп се появи в няколко американски града (снимка+видео 18+)
© twitter

Творци осмяха кандидатът за президент на републиканците в САЩ Доналд ТръмпДоналд Тръмп Доналд Тръмп - американски бизнесмен и политик Доналд Тръмп е роден на 14 юни 1946 г. в нюйоркския. Те като направиха голи статуи с неговия образ.

Творбите им в реален размер се появиха в американските градове Ню Йорк, Сан Франциско, Лос Анджелис, Сиатъл и Кливланд, съобщава БТВ.

Статуите представят Тръмп в далеч не ласкава светлина - на тях републиканският кандидат е с голям корем и къси пръсти. Творческият колектив "Индиклайн", който обединява артисти, музиканти и кинодейци, призна, че стои зад идеята за голите статуи.

Последвайте канала на

Novini.bg
7146 12

Свързани новини

Коментари 12

Добави коментар
ТРЪМП Е ГОТИН И КРАСИВ

2016.08.23 | 20:15

12
А ТОВА Е АНАЛНАТА КУРВА БОЙКО С МАЛКОТО ПИШЛЕ
ТРЪМП Е ГОТИН И КРАСИВ

2016.08.23 | 20:15

11
А ТОВА Е АНАЛНАТА КУРВА БОЙКО С МАЛКОТО ПИШЛЕ

2016.08.23 | 20:15

10
ТРЪМП Е ГОТИН ,А ТОВА Е БОЙКО ФЕСА
Българофил

2016.08.23 | 20:15

8
Нека целия свят да види каква рошава слива има тръмп във гащите хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохох
ТРЪМП Е ГОТИН И КРАСИВ

2016.08.23 | 20:15

9
А ТОВА Е АНАЛНАТА КУРВА БОЙКО С МАЛКОТО ПИШЛЕ
тръмп е 100% ов боклук педераст прост грозен !!!!!

2016.08.23 | 20:15

7
хихихихихихиххихихихихихихихихихихихихихихих тръмп е със путк...а
ТРЪМП Е ГОТИН И КРАСИВ

2016.08.23 | 20:15

6
А ТОВА Е АНАЛНАТА КУРВА БОЙКО С МАЛКОТО ПИШЛЕ
тръмп е 100% ов боклук педераст прост грозен !!!!!

2016.08.23 | 20:14

4
хихихихихихиххихихихихихихихихихихихихихихих тръмп е със пут...а
ТРЪМП Е ГОТИН И КРАСИВ

2016.08.23 | 20:14

5
А ТОВА Е АНАЛНАТА КУРВА БОЙКО С МАЛКОТО ПИШЛЕ
а хеларито кога ще я видим

2016.08.23 | 20:14

3
защо не направят и на Хилърито една такава статую, ще е в пъти по-гнуслярска, ама нали трябва да го оплюят Тръмп че иначе ще им секне на много крадливи капиталистчета далаверата и войните за ресурси по света.
лобисти на еврейските корпорации

2016.08.23 | 20:14

2
"Индиклайн" е чифутска организация, на която не им изнася Тръп за президент, защото ще им секне крадливите корпоративни безобразия спрямо народа и света принципно
Венчето