Стефан Данаилов: Нямам сили да бъда президент

  • 26 юни 2016 13:39

  • 2450
  • 11
Стефан Данаилов: Нямам сили да бъда президент
© Булфото(архив)

Знам какво изисква една кампания. Нямам сили да се кандидатирам за президент. Това заяви пред Нова телевизия актьорът Стефан Данаилов, който е бивш министър на културата.

„Новият лидер на БСП Корнелия Нинова пое твърде много ангажименти. И даже вчера й казах, че може да „изпуши”. Тя трябва да успокои топката и да пусне другите да вършат тази работа”, коментира той.

Той добави, че все още хока съпартийците си и е разочарован от някои сред тях: „Променят се хората. Не съм очаквал такива крайности”.

Попитан от кого се е разочаровал, той обясни: „От Георги (Първанов) донякъде - от Сергей (Станишев), въпреки че с него държа контакт непрекъснато”.

Последвайте канала на

Novini.bg
2450 11

Свързани новини

Коментари 11

Добави коментар
Крум Усаински-Крупник

2016.06.27 | 15:59

11
Бате Серго,никой не те кара!!!На стари години може и да ти уври кратуната,какви боклуци са твойте съпартийци!!!А наздраве!!!

2016.06.27 | 11:50

2
skrii se bre dutro -mina ti vremeto

2016.06.27 | 15:59

10
А твоето време няма да дойде защото си простак.
ДОГАН ГО НАХАКА СУХ НА ЯЛОВИЯ воленуглу ДА БОЛИ ха

2016.06.27 | 15:22

9
ДОГАН ПРЕДЛАГА НЕГОВАТА ХАНЪМА волена ЗА ПРЕЗИДЕНТКА хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохох

2016.06.27 | 15:21

8
Едно жалко актьорче ! Кой беше ти бе,нещастен комунистически БОКЛУК !

2016.06.27 | 15:21

7
То няма и кои да те избере.
Хахаха

2016.06.27 | 15:21

6
Нямал сили! Хахаха! Че на кой изобщо му минава през акъла нещо за теб. Ти не ставаш дори за председател на квартален "Доброволен Отряд". Но си прав за себе си. Твоите те направиха "професор", а всъщност ще ти е трудно и за помощник осветител. Налягай си парцалите и не се изцепвай с такива глупави изказвания, че си станал за смях на всички. Гледай си старините и си трай.
А МИЛИОНЕРИТЕ В БСП ДРУГАРЮ ДАНАИЛОВ ?

2016.06.27 | 15:21

5
А НЕ СЕ ЛИ РАЗОЧАРОВА ОТ МИЛИОНЕРИТЕ В БСП И ПО СПЕЦИАЛНО В ИЗПЪЛНИТЕЛНОТО БЮРО. ТА НАЛИ ТЕЗИ ДРУГАРИ БЯХА ПРЕДЛОЖЕНИ ОТ КОРНЕЛИЯ НИНОВА. ГЕРГОВ, ДОБРЕВ, СТОЙНЕВ, ЯНКОВ .... . ТОВА СПОРЕД ВАС ДРУГАРЮ ДАНАИЛОВ СОЦИАЛИСТИ ЛИ СА ? ИЛИ СА ШАРЛАТАНИ ИЗПОЛЗВАЩИ ИМЕТО НА БСП ЗА ЛИЧНИ ОБЛАГИ ? НЕ СЕ ЛИ СРАМИШ СТЕФАНЕ ОТ ТАКИВА СВОИ ДРУГАРИ ЗАБОГАТЕЛИ ЗА ЕДНА НОЩ ? ПОЗОР СА ЗА БСП.

2016.06.27 | 15:20

4
тоз пък... ма някой иска ли те за президент?... комунистическо актьорче
ПЪТНИК

2016.06.27 | 15:20

3
ГЛУПОСТТА Е НА ВСЕКИ КИЛОМЕТЪР ! :)

2016.06.27 | 11:50

1
skrii se pedal ,maika ti da uba tikvoooooooooo