Полска и руска подводници се удариха в Балтийско море

  • 28 април 2016 15:51

  • 31724
  • 68
Полска и руска подводници се удариха в Балтийско море
© gettyimages (архив)

Руската подводница "Краснодар" се е сблъскала с полската "Ожел" в Балтийско море, предаде Интерфакс.

Инцидентът, при който няма пострадали, е станал в акваторията на най-западната точка на Русия – пристанището Калининград – преди няколко дни. Според руската медия плавателният съд с опознавателни знаци на военноморския флот най-голямата по територия държава в света е останал невридим, а полската подводница е трябвало да излезе на водната повъхност и е трябвало да бъде отведена на буксир.

Медии от Варшава, от своя страна, твърдят, че руският кораб е трябвало бъде ремонтиран в Санкт Петербург.

Последвайте канала на

Валери Зайцев
31724 68

Свързани новини

Коментари 68

Добави коментар
Руското посолство

2016.09.07 | 10:13

67
ВСИЧКИ ПРОДАЖНИЦИ рубладжии ДА МИНАТ ПРЕЗ ПОСОЛСТВОТО ДА ИМ СЕ ПЛАТИ ПО 10 рубли
Българин

2016.09.07 | 10:14

68
Много малко плащате ве боклуци 10 рубли са 10 стотинки
даката

2016.05.19 | 10:40

56
От руските бракми по големи бракми няма на света вижте им москвича хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихих
ВАЖНО

2016.09.07 | 10:13

66
ИДИ НА НАТОВЦИТЕ ДА ИМ ПОГАЛИШ КАВАЛА БЕ ГАЛОШ...........
SS

2016.09.07 | 10:13

65
Полска Натовска подводница , поляците не си стоят ама все търсят кой да им начеше задника.
корк

2016.09.07 | 10:13

64
добре ,че не е потънала ,сега вече могат да ни я подарят на вас , бай Ганю на потапница
русия СЕ РАЗПАДА ГЛАД И МИЗЕРИЯ ИДВААААААААААААА

2016.09.07 | 10:13

61
РУСКИТЕ ПИЯНИЦИ СА НЯМА НИЩО ХОРА ПИЯТ И СА ГЛАДНИ БЛЯД
присмял се ......

2016.09.07 | 10:13

63
РУСКИТЕ ПИЯНИЦИ НЕ ЗНАМ - АМА ПОЛСКИТЕ...... НАПРАВО ГИ ТОВАРЯТ СЛЕД ЗАПОЙ!
ВАЖНО

2016.09.07 | 10:13

62
РАЗПАДАТ СЕ НА БАБА ТИ ОСРАНИТЕ ГАЩИ.
1000 рубли = 1 ГОЛЯМ АМЕРИКАНСКИ ДОЛАР хихихихихих

2016.09.07 | 10:13

60
ТИЯ ПИЯНИЦИ НЕ ПОМНЯТ ЛИ КУРСК ВСИЧКИ МОРЯЦИ ИЗМРЯХА БЛАГОДАРЕНИЕ НА ДИКТАТОРА путю
ЕРДОГАН

2016.05.19 | 10:40

58
ЕЛАТЕ ЕЛАТЕ ПАК ДА ВИ СВАЛЯ САМОЛЕТИТЕ БРАКМИ !!!!!!!!!!!

2016.05.19 | 10:40

59
СИГАНИН
даката

2016.05.19 | 10:40

57
От руските бракми по големи бракми няма на света вижте им москвича хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихих
странно

2016.05.19 | 10:39

55
А КАКВО ТЪРСЯТ ПОЛЯЦИ В АКВАТОРИЯ НА РУСКО ПРИСТАНИЩЕ??? ТЕ НАЛИ САМО ВИЯТ, ЧЕ СЕ СТРАХУВАТ ОТ НАПАДЕНИЕ ОТ РУСИЯ - МАЙ СЕ ОКАЗВА, ЧЕ ТЕ СА ОПАСНИТЕ???
777

2016.05.19 | 10:39

54
НЕЗНАМ РУСКИТЕ АМА ПОЛСКИТЕ КАКВИ СА ПИЯНИ СВИНЧУГИ МАМО МИЛА........ХАХ