Борисов прие строя на почетния караул на военното учение край Шабла

  • 27 август 2015 12:18

  • 2940
  • 63
Борисов прие строя на почетния караул на военното учение край Шабла
© Фейсбук

Премиерът Бойко Борисов прие строя на почетния караул на тактическото учение с бойни стрелби "Шабла-2015". На зенитния полигон на военновъздушните сили край Шабла учението наблюдават и министърът на отбраната на България Николай НенчевНиколай Ненчев Николай Ненчев е роден на 11 август 1966 г. Юрист. Магистър по право и политически науки., министърът на отбраната на Словакия Мартин Глвач, посланици, военни аташета и наблюдатели на чужди държави.

Учението с бойни стрелби на военновъздушните сили е най-мащабното за тази година на Българската армия, заяви генерал-майор Румен Радев, командир на ВВС. По думите му учението е уникално, защото за първи път на Шабленския полигон се провежда в рамките на НАТО. Освен това за първи път постигаме такава комплектност - тренираме всички елементи на съвременната военна операция, каза генерал-майор Радев.

В съвместното военно учение участват над 750 военнослужещи от ВВС, над 460 военнослужещи от Сухопътните войски, над 200 военнослужещи от Военноморските сили, екипи на Военна и на Гранична полиция. В учението участват и до 60 военнослужещи от зенитно-ракетен дивизион на ВВС на Словашката република.

Последвайте канала на

Константин Тодоров
2940 63

Свързани новини

Коментари 63

Добави коментар
Рони

2015.08.28 | 23:23

42
Тоя Борисов е на всяка манджа меродия! И защо да го пита човек и той самият не знае!
LIDIA

2015.08.28 | 23:26

63
znae , moje . kakvo te drazni 4e da opiuva6 Borisov ?
KURVA BOIKO QXNA ZEPA NA DOGAN I PROPUSNA S KONQ

2015.08.28 | 23:25

62
NE POKAZVAITE TOQ SMURTNIK DA PLASHI DECATA ALOOOO!! TOQ KRADEC I YBIEC ! ZAEDNO S MESTAN I DOGAN OGRABIXA KTB-SEGA NIE SHTE PLASHTAME !!!!!!!!!!!!

2015.08.28 | 23:25

58
БРАВО ГЕНЕРАЛЕ САМ ТИ ЩЕ ПОМОГНЕШ НА БЪЛГАРИЯ
KURVA BOIKO SKORO SMURT GO ZAKA

2015.08.28 | 23:25

61
NA KOE BRAVO ? ZA TOVA ZE PRODADE BULGARIA I OGRABI BANKITE ??ZATOVA ZE DOGAN GO SHIBA V SARAITE LI ???? TI SI LUD TIKVO KATO NEGO !DUXAITE QKO!!!!!
KURVA BOIKO SKORO SMURT GO ZAKA

2015.08.28 | 23:25

60
NA KOE BRAVO ? ZA TOVA ZE PRODADE BULGARIA I OGRABI BANKITE ??ZATOVA ZE DOGAN GO SHIBA V SARAITE LI ???? TI SI LUD TIKVO KATO NEGO !DUXAITE QKO!!!!!
KURVA BOIKO SKORO SMURT GO ZAKA

2015.08.28 | 23:25

59
NA KOE BRAVO ? ZA TOVA ZE PRODADE BULGARIA I OGRABI BANKITE ??ZATOVA ZE DOGAN GO SHIBA V SARAITE LI ???? TI SI LUD TIKVO KATO NEGO !DUXAITE QKO!!!!!
PEDERAST

2015.08.28 | 13:36

38
KURVA BOIKO PRIE ISLQMA

2015.08.28 | 23:24

56
ЕДИНСВЕНИЯ ПРЕМИЕР СЪС ТАКЪВ ГОЛЯМ РЕЙТИНГ ВЪВ ЕВРОПА
IALOVATA KURVA BOIKO-IZIADE XYIA NA DOGAN

2015.08.28 | 23:24

57
BOIKOOO PAZAVRO DNES PRAVI LI MINETI NA DOGAN I SIE V SARAITE A PEDAL ??

2015.08.28 | 23:24

51
ЗА НЯКОЙ СИ КУРВА...ЗА МЕН СИ СВЕТЕЦ..БЕЗ ТЕБ ГЕНЕРАЛЕ НЯМА БЪЛГАРИЯ...БЪДИ ЖЕВ И ЗДРАВ!!!
PEDERAST

2015.08.28 | 23:24

55
KURVA BOIKO PRIE ISLQMA
IALOVATA KURVA BOIKO-IZIADE XYIA NA DOGAN

2015.08.28 | 23:24

54
BOIKOOO PAZAVRO DNES PRAVI LI MINETI NA DOGAN I SIE V SARAITE A PEDAL ?? NA TOQ IBRIK MU SKUSAXA ANUSA!!
IALOVATA KURVA BOIKO-IZIADE XYIA NA DOGAN

2015.08.28 | 23:24

53
BOIKOOO PAZAVRO DNES PRAVI LI MINETI NA DOGAN I SIE V SARAITE A PEDAL ??
IALOVATA KURVA BOIKO-IZIADE XYIA NA DOGAN

2015.08.28 | 23:24

52
BOIKOOO PAZAVRO DNES PRAVI LI MINETI NA DOGAN I SIE V SARAITE A PEDAL ??

2015.08.28 | 23:24

49
БРАВО ГЕНЕРАЛЕ САМО ТИ ЩЕ ПОМОГНЕШ НА БЪЛГАРИЯ
IALOVATA KURVA BOIKO-IZIADE XYIA NA DOGAN

2015.08.28 | 23:24

50
BOIKOOO PAZAVRO DNES PRAVI LI MINETI NA DOGAN I SIE V SARAITE A PEDAL ??
PEDERAST

2015.08.28 | 13:36

37
KURVA BOIKO PRIE ISLQMA
IALOVATA KURVA BOIKO-IZIADE XYIA NA DOGAN

2015.08.28 | 23:23

46
BOIKOOO PAZAVRO DNES PRAVI LI MINETI NA DOGAN I SIE V SARAITE A PEDAL ??
KURVA BOIKO SKORO SMURT GO ZAKA

2015.08.28 | 23:24

48
NA KOE BRAVO ? ZA TOVA ZE PRODADE BULGARIA I OGRABI BANKITE ??ZATOVA ZE DOGAN GO SHIBA V SARAITE LI ???? TI SI LUD TIKVO KATO NEGO !DUXAITE QKO!!!!!
PEDERAST

2015.08.28 | 23:23

47
KURVA BOIKO PRIE ISLQMA
PEDERAST

2015.08.28 | 23:23

45
KURVA BOIKO PRIE ISLQMA
KURVA BOIKO SKORO SMURT GO ZAKA

2015.08.28 | 23:23

44
NA KOE BRAVO ? ZA TOVA ZE PRODADE BULGARIA I OGRABI BANKITE ??ZATOVA ZE DOGAN GO SHIBA V SARAITE LI ???? TI SI LUD TIKVO KATO NEGO !DUXAITE QKO!!!!!
KURVA BOIKO SKORO SMURT GO ZAKA

2015.08.28 | 23:23

43
NA KOE BRAVO ? ZA TOVA ZE PRODADE BULGARIA I OGRABI BANKITE ??ZATOVA ZE DOGAN GO SHIBA V SARAITE LI ???? TI SI LUD TIKVO KATO NEGO !DUXAITE QKO!!!!!