Бойко Борисов подари три агнета на сираци в София

475
07.05.2011 | 15:26

Премиерът беше придружен от министъра на земеделието Мирослав Найденов

 

Етикети

Бойко Борисов

Други Снимки

Затвори

Министър-председателят Бойко Борисов и министърът на земеделието и храните д-р Мирослав Найденов посетиха днес Дома за деца, лишени от родителски грижи „Петко Славейков” в столицата, съобщиха от правителствената информационна служба.


Двамата подариха на ръководството на Дома закупените от тях три агнета, които да бъдат приготвени за децата. Премиерът Борисов и министър Найденов получиха като подарък картини, нарисувани в кръжока по изобразително изкуство към Дома.

Сподели Разпечатай Изпрати
2
Коментари
Коментирай
2
04.12.2011 | 00:31

И пет риби подари и пет риби...Тиеквята Мо!

Отговори
Рейтинг:
0
за
против
0

1 ---- Прикрепено писмо (НЕ ПРАВЕТЕ МЕДИЙНИ ГЕРОИ ТЕ
04.10.2011 | 13:34

---- Прикрепено писмо (НЕ ПРАВЕТЕ МЕДИЙНИ ГЕРОИ ТЕЗИ,КОИТО ПОГУБВАТ БЪЛГАРИЯ) ---- Подател: евгени славков До: fokus@fokus-news.net, sales@fokus-news.net, office@fokus-news.net, news@fokus-news.net Относно: НЕ ПРАВЕТЕ МЕДИЙНИ ГЕРОИ ТЕЗИ,КОИТО ПОГУБВАТ БЪЛГАРИЯ Дата: Вторник, 2011, Октомври 4 11:23:33 ЕЕЩ Под ръководството на президентството са раздел УПРАВЛЕНИЕ,СЪЗДАВАНЕ И ИЗПОЛЗВАНЕ НА "ДОСИЕТАТА X/компромати/",които са най-продуктивния INSTRUMENT за манипулиране на ИНСТИТУЦИЙкато ДАНС,МВР,ПРОКУРАТУРАи СЪДЕБНА ВЛАСТ,МИТНИЦИ,НАП и др.Така ,че колко маловажна е президентската ИНСТИТУЦИЯ ?!!!!! Непрекъснато медиите тръбят за сивата икономика. Тя не се състои главно от КОРПОРАТИВНИ ИНТЕРЕСИ и СТРУКТОРИ,но и от подрьжниците И в ПАРЛАМЕНТА. Не знаете ли,че в ПЛАНА АБВ бе записано партиите да са Н на брой,колкото са сега,за да не остане на някоя -x партия да изяви какво пишат ПИСАТЕЛИ ОТ 100-летницата като " ГОЦЕ ХИЛЕНДАРСКИ". Вижте как се очредиха противоконституционни партии като ДПС за да гарантират АБВ-суверенитета.Все пак защо по медиите се тиражираше : "Вижте колко губи икономиката от заведенията около черноморието деклариращи 4 часов работен ден,но работещи на пълен р.д".Колко се източи икономиката от "КОРПОРАЦИИТЕ" по различни параграфи и колко се облагат ТЕ ??? Колко кръвоносни системи имаше АБВ-то като Топлофикации,Кремиковци,Митници и др. В момента БУЛГАРГАЗ и частните му ДИСТРИБУТОРИ какво са ??????????????????????????? БДЖ защо в момента е в това положение и уж невинно се закъсняват субсидиите към нея ??? БСП и МЕТАСТАЗИ не се ли захранват от СИВАТА '"ГЪЛЪБУШКА' ??? Какви са приходите на страната /не говоря задържава,защото е ЧАСТНО понятие/ и каква работеща икономика има ??? Вече се спука и др.сапунен БАЛОН от които се точиха чрез митници и ДДС-та,остана все още ЗДРАВНАТА КАСА и " ЧАСТНИ СНАБДИТЕЛИ" !!! Продаден бе Булфгартабак/абсолютно печаливш/,защото бе ДОТАТОР на първосъздателя си АБВ ,от от отцепилият се "СТЪРШЕЛ" !!!! Българино отваряй си очите,обърни се към Бога,не православно-религиозния,а Истинния и Единственния Христос,Който може да промени нещата !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Отговори
Рейтинг:
0
за
против
0

Добави Коментар
Екипът на Novini.bg Ви благодари, че използвате кирилица за вашите коментари.

В случай, че коментарът Ви съдържа нецензурни квалификации и лични нападки или обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа, той ще бъде изтрит от модератора на сайта.

Петър Стоянов: И в Австралия не можеш да избягаш от българската интрига

Петър Стоянов: И в Австралия не можеш да избягаш от българската интрига 17.05.2012 | 21:44
Петър Стоянов подчерта, че отказва да бъде въвлечен в интригите около разпадането на Синята коалиция

Цветанов коментира скандала за купуване на изборите за кмет на Сливен

Цветанов коментира скандала за купуване на изборите за кмет на Сливен 17.05.2012 | 16:26
Скандалът е за купуване на изборите за кмет в Сливен, а материалът бе публикуван във в. “Преса”

Джобна енциклопедия на идиотските оправдания

Джобна енциклопедия на идиотските оправдания 17.05.2012 | 15:49
ВМРО-НИЕ подариха на Мартин Димитров "Джобна енциклопедия на идиотските оправдания"

"Атака" иска касиране на изборите в Кюстендил

17.05.2012 | 13:48
Според Волен Сидеров в тези избори е имало много нарушения

Борисов: Трябва да съумеем да накараме катарския премиер да инвестира в България

Борисов: Трябва да съумеем да накараме катарския премиер да инвестира в България 17.05.2012 | 12:35
По думите му, днес предстои среща с един от най - богатите и силни премиери

Кристалина Георгиева: Най - големи проблеми ще имаме с водата

Кристалина Георгиева: Най - големи проблеми ще имаме с водата 17.05.2012 | 11:42
Според нея или ще има прекалено много вода, или прекалено малко
още