Сидеров: Президентът да изтегли предложението си за референдума (видео)

  • 28 юли 2015 14:23

  • 179
  • 158
Сидеров: Президентът да изтегли предложението си за референдума (видео)
© Булфото

Г-н Президент, изтеглете предложението си за референдум по изборните правила. Това заяви в НС лидера на "Атака" Волен СидеровВолен СидеровВолен Николов Сидеров е български политик и журналист, лидер на крайнодясната националистическа. Ако наистина желаете да попитате народа, защо тогава не го попитахте иска ли американски военни бази, иска ли страната да членува в НАТО и ЕС, иска ли да се спре газопровода "Южен Поток".

Според лидерът на "Атака" предложението за референдум е чиста политическа реклама. "Половината депутати от Великото Народно събрание бяха избрани мажоритарно и какво от това", каза Сидеров. То гласува порочната програма "Ран"-Ът". Освен това помни ли някой едно мажоритарно име от другите парламенти в последните 25 години, попита Сидеров.

Според него и днес всеки гражданин може да се кандидатира мажоритарно. По думите му, идеята му за електронно гласуване е демагогия, тъй като хората на вярват, че резултатите ще бъдат отчетени точно и справедливо.

Последвайте канала на

179 158

Свързани новини

Коментари 158

Добави коментар
КОЙ КОЙ ЗАПЛОДИ ДОЛНАТА МАСТИЯ гаджева КОЙ КОЙ

2016.04.24 | 10:06

158
кой кой кой кой кой кой ????????????
КОЙ КОЙ ЗАПЛОДИ ДОЛНАТА МАСТИЯ гаджева КОЙ КОЙ

2016.04.24 | 10:06

157
кой кой кой кой кой кой ????????????
КОЙ КОЙ ЗАПЛОДИ ДОЛНАТА МАСТИЯ гаджева КОЙ КОЙ

2016.04.24 | 10:06

156
кой кой кой кой кой кой ????????????
DOGAN GO NAXAKA V GUZA NA KURVATA BOIKO YGLY XAXA

2015.07.30 | 11:48

155
ANALNATA TIKVA BOIKO LIJE RQZANI ZEPOVE !!! NO DA KAJE ZASHTO OGRABI I FALIRA KTB !!!! BOIKO KRADECA I UBIEC DA KAJE ZASHTO SOBSTVENO RUZNO UBI MISHO BIRATA I ZAKURA ????? MNOGO SA I IDVA VREME NA RAZPLATA !!!
DOGAN GO NAXAKA V GUZA NA KURVATA BOIKO YGLY XAXA

2015.07.30 | 11:48

154
ANALNATA TIKVA BOIKO LIJE RQZANI ZEPOVE !!! NO DA KAJE ZASHTO OGRABI I FALIRA KTB !!!! BOIKO KRADECA I UBIEC DA KAJE ZASHTO SOBSTVENO RUZNO UBI MISHO BIRATA I ZAKURA ????? MNOGO SA I IDVA VREME NA RAZPLATA !!!
DOGAN GO NAXAKA V GUZA NA KURVATA BOIKO YGLY XAXA

2015.07.30 | 11:48

153
ANALNATA TIKVA BOIKO LIJE RQZANI ZEPOVE !!! NO DA KAJE ZASHTO OGRABI I FALIRA KTB !!!! BOIKO KRADECA I UBIEC DA KAJE ZASHTO SOBSTVENO RUZNO UBI MISHO BIRATA I ZAKURA ????? MNOGO SA I IDVA VREME NA RAZPLATA !!!
КОЙ КОЙ ЗАПЛОДИ ДОЛНАТА МАСТИЯ гаджева КОЙ КОЙ

2015.07.30 | 11:47

152
кой кой кой кой кой кой ????????????
КОЙ КОЙ ЗАПЛОДИ ДОЛНАТА МАСТИЯ гаджева КОЙ КОЙ

2015.07.30 | 11:47

151
кой кой кой кой кой кой ????????????
КОЙ КОЙ ЗАПЛОДИ ДОЛНАТА МАСТИЯ гаджева КОЙ КОЙ

2015.07.30 | 11:46

150
кой кой кой кой кой кой ????????????
КОЙ КОЙ ЗАПЛОДИ ДОЛНАТА МАСТИЯ гаджева КОЙ КОЙ

2015.07.30 | 11:46

149
кой кой кой кой кой кой ????????????